Wirtualna Polska

Marek Jackowski i Grażyna Szapołowska? Latami ukrywali romans. Prawda właśnie ujrzała światło dzienne

Marek Jackowski i Grażyna Szapołowska? Latami ukrywali romans. Prawda właśnie ujrzała światło dzienne

Marek Jackowski, Grażyna Szapołowska

Marek Jackowski zdradzał Korę z gwiazdą polskiego kina? Takich rewelacji dostarcza książka o muzyku, którą napisała Anna Kamińska. O romansie wiedzieć do niedawna miało jedynie wąskie grono przyjaciół Jackowskiego. Teraz prawda ujrzała światło dzienne.

Wirtualna Polska

Związek Kory Jackowskiej i Marka Jackowskiego obfitował w zdrady, i to z obydwu stron. Dla wielu fanów wokalistki szokujące było, że syn, którego małżeństwo wychowywało wspólnie przez lata, był tak naprawdę owocem romansu Kory z Kamilem Sipowiczem. Teraz wychodzi na jaw „skok w bok” Jackowskiego.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Marek Jackowski zdradzał Korę

Przez wiele lat to właśnie Jackowski uchodził za ofiarę swojej żony. Głośny romans z Kamilem Sipowiczem, a także fakt, że piosenkarka wychowywała z mężem dziecko, pochodzące spoza małżeństwa, dawały mu sporą dozę ludzkiego współczucia. Okazuje się jednak, że muzyk też miał swoje za uszami.

Marek Jackowski także lubił zawiesić oko na innych kobietach. Podobały mu się głównie brunetki i nie miał wielkich oporów, by zaliczyć niewielki „skok w bok”. Koledzy z zespołu zdradzili kilka jego tajemnic, które skrywane były przez wiele lat. Anna Kamińska opisała je w książce o muzyku.

Romans Marka Jackowskiego i Grażyny Szapołowskiej

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To była dotychczas tajemnica, znana jedynie wąskiemu gronu przyjaciół Marka. Minęło już jednak dziesięć lat od jego śmierci, a autorka biografii gwiazdora skontaktowała się, między innymi, z muzykami Manaamu.

Mieli w latach osiemdziesiątych krótką przygodę – potwierdził jeden z nich. – Podobała mu się jej uroda, mimo że generalnie gustował w brunetkach, a nie blondynkach, głos i klasa.

Do tej rewelacji odniosła się także sama Szapołowska, w rozmowie z biografką Marka Jackowskiego.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Podkochiwał się we mnie (…) Powiedział mi kiedyś, że jestem stuprocentową blondynką – wyznała.- Wspaniały człowiek, pełen spokoju, który swoim dystansem i postawą wobec życia przyjmował z godnością wszystko, co przynosi los. Mężczyzna niezwykle spostrzegawczy, z intuicją, mądrością, która pozwalała mu orientować się w relacjach między ludźmi – mówiła o Marku w samych superlatywach.

Nie potwierdziła jednak samego romansu. O tym mówili jedynie muzycy grupy Manaam.

Wirtualna Polska

Widzieliśmy ich razem zaledwie kilka miesięcy. To była krótka historia. W przypadku Marka wynikała raczej z ciekawości, nie z wielkiej fascynacji – stwierdzili. – Nie był dla Grażyny dobrą partią, bo nie miał mieszkania, samochodu i wielu innych rzeczy cennych w tamtym czasie (…). Nie mógł jej zapewnić życia na takim poziomie, jakiego oczekiwała – powiedzieli biografce Jackowskiego.

Co wy na to?

Marek Jackowski Kora - Olga Jackowska

Kora - Olga Jackowska

Grażyna Szapołowska bez makijażu

Grażyna Szapołowska bez makijażu

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×