Szukaj

Tragedia gwiazdy „Na dobre i na złe”. Aktor apeluje o pomoc, trwa zbiórka

Marcin Zacharzewski prosi o pomoc

Marcin Zacharzewski prosi o pomoc

Marcin Zacharzewski, znany z roli doktora Borysa Jakubka w serialu Na dobre i na złe, apeluje o pomoc dla swojej rodziny, która straciła dorobek życia. Co się wydarzyło?

Marcin Zacharzewski jest znany z roli doktora Borysa Jakubka w popularnym serialu Na dobre i na złe. Na jego profilu na Instagramie pojawił się apel z prośbą o pomoc. Jego rodzinę dosięgnęła wielka tragedia.

Marcin Zacharzewski prosi o pomoc

Marcin Zacharzewski apeluje o pomoc dla swojej rodziny. W wyniku uderzenia pioruna spłonęło rodzinne gospodarstwo, a wraz z nim spory dobytek. Aktor wspiera zbiórkę pieniędzy, aby pomóc bliskim w odbudowie. Prosi fanów o dołączenie do akcji.

Do tragicznego zdarzenia doszło 20 czerwca, a kilka dni później Marcin Zacharzewski zamieścił w mediach społecznościowych apel z linkiem do zbiórki funduszy na odbudowę siedliska.

Na stronie zrzutka.pl jest dokładny opis tragedii. W wyniku uderzenia pioruna spłonęły pomieszczenia gospodarcze: stodoła, obora, drewutnia i dawny kurnik. Rodzina aktora zajmuje się prowadzeniem niewielkiej pasieki oraz uprawą warzyw. W wyniku pożaru stracili cały sprzęt potrzebny do wykonywania pracy.

Trzeba się pozbierać z tego ciosu i krok po kroku, mozolnie, zacząć podnosić z popiołów. Część strat pokryje ubezpieczenie, ale nie cały ogrom zniszczeń. Dodatkowo potrzeby są natychmiastowe, ponieważ trzeba zakupić najpotrzebniejszy osprzęt do pracy z pasieką, jak też do pracy w polu – mówi osoba z rodziny dotkniętej tragedią.

Cel zbiórki to 50 tysięcy złotych. Marcin Zacharzewski włączył się w akcję, gdyż z opisanym miejscem łączą go wspomnienia z dzieciństwa i jest blisko związany z rodziną.

View this post on Instagram

Kochani, przeczytajcie! Link do zbiórki w moim bio.

A post shared by Marcin Zacharzewski (@marcin_zacharzewski_official) on


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×