Dziennikarz TVN-u trafił do szpitala. Jeden z posiłków był dla niego sporym zaskoczeniem. Wszystko pokazał w sieci

Marcin Wrona

Marcin Wrona

Marcin Wrona przez kilka dni przebywał w szpitalu. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem posiłku, jaki dla niego przygotowano. Był nim bardzo zaskoczony.

Marcin Wrona od 1997 roku jest związany z telewizją TVN. Najpierw pracował jako reporterpotem prowadził talk-show Pod napięciem, a od 2006 roku jest korespondentem Faktów w Stanach Zjednoczonych. Gdy w zeszłym roku w USA odbywała się kampania prezydencka, a potem wybory, na bieżąco relacjonować ciekawe wieści zza oceanu.

Dziennikarz zaliczył drobną wpadkę. W jednym z programów emitowanych na żywo, gdy opowiadał o wyborach, niespodziewanie ziewnął. Nie udało mu się opanować odruchu, co nie umknęło uwadze widzów. Marcin Wrona obrócił jednak sytuację w żart. Po emisji materiału, w mediach społecznościowych przeprosił za swoje zachowanie. Podkreślił, że ostatnio za mało sypia:

Proszę o wybaczenie! Korespondent relacjonujący dla Państwa od miesięcy amerykańską kampanię wyborczą jest nieco zmęczony i niedospany, co uchwyciła kamera. PRZEPRASZAM!

Marcin Wrona pokazał szpitalny posiłek. Co go zaskoczyło?

Chociaż Wrona od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, od jakiegoś czasu przebywa w jednym z polskich szpitali. Korespondent Faktów umieścił na Twitterze zdjęcie wenflonu, nie zdradził jednak powodu, przez który trafił do placówki medycznej.

Pomimo tego, że w szpitalu spędził kilka dni, Marcin Wrona starał się być aktywny w sieci. Wsparł strajk mediów, dzień później pokazał zdjęcie posiłku, jaki dla niego przygotowano. Dziennikarz był zaskoczony tym, że szpitalna kuchnia postanowiła uczcić tradycję i w czwartek poczęstowała pacjentów pączkami. Oprócz słodkości na talerzu Marcina znajdowało się też masło, kilka plasterków wędliny i trzy kromki chleba.

Jestem pod dużym wrażeniem!!! W naszym szpitalnym śniadanku są dziś tez pączki.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komentowali posiłek, a także życzyli mężczyźnie szybkiego powrotu do zdrowia:

  • Pączek pewnie smakował, ale szyneczka trochę bladziutka. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
  • Wg mnie to bardzo miła inicjatywa szpitala.
  • Zdrowia Panie Redaktorze i smacznego pączka.

Spełniło się część życzeń sympatyków dziennikarza. Marcin Wrona dzień później opuścił szpital.


Marcin Wrona pokazał szpitalny posiłek

Marcin Wrona pokazał szpitalny posiłek

Marcin Wrona był w szpitalu

Marcin Wrona był w szpitalu

Marcin Wrona opuścił szpital

Marcin Wrona opuścił szpital

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×