Szukaj

Marcin Tyszka poszedł do kościoła i zamarł. Cały dzień miał przed oczami widok, którym podzielił się z fanami

Marcin Tyszka pokazał świąteczne drzewko

Marcin Tyszka pokazał świąteczne drzewko

Marcin Tyszka udał się na nabożeństwo do kościoła, a jego oczom ukazał się bardzo niespodziewany widok. Swoimi odczuciami postanowił podzielić się z internautami obserwującymi jego profil na Instagramie. Co zastał po wejściu do kaplicy?

Marcin Tyszka to jeden z najbardziej topowych i znanych polskich fotografów. Ogromną sławę zdobył również za granicą. Pracuje z największymi markami w kraju i na świecie. Robi zdjęcia dla najlepszych magazynów, a jego prace cieszą się ogromnym uznaniem. Kilka ostatnich lat to dla niego prawdziwy maraton. Cały czas pracował, jeżdżąc po świecie i robiąc sesje w najróżniejszych zakątkach globu. Regularnie też występował w programie Top Model, jako członek jury i jednocześnie fotograf.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że zdecydowanie mógł nieco zwolnić tempo pracy. Chociaż kilka ostatnich miesięcy spędził na planie show stacji TVN, to inne zlecenia na razie zeszły na dalszy plan. Fotograf kilka tygodni temu znalazł trochę czasu na to, by pomóc swojej nowej sąsiadce Julii Wieniawie w urządzeniu tarasu.

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że nie tylko robienie zdjęć, ale także ogrodnictwo jest jego wielką pasją. Marcin o swojej codzienności chętnie opowiada w social mediach, a ostatnio postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami z wizyty w kościele.

Marcin Tyszka zamarł na widok tego, co zastał w kościele

Marcin Tyszka jest bardzo aktywny na Instagramie i chętnie pokazuje tam kulisy swojej pracy oraz to, jak wygląda jego życie prywatne. Juror programu Top Model udał się ostatnio na prywatne nabożeństwo. Widok, który zastał tuż po przekroczeniu progu kościoła, długo nie dał mu o sobie zapomnieć.

W kaplicy zobaczył bowiem elektroniczną tacę, co bardzo go zniesmaczyło.

Byłem na prywatnym zamkniętym nabożeństwie. Trudno pominąć te świecące automaty przy wejściu. Każdy ma prawo, wydawać pieniądze gdzie chce. Ale ja czuję mega zgrzyt.

Marcin Tyszka o elektronicznych tacach

Marcin Tyszka o elektronicznych tacach

Fotograf zainteresowanie swoim postem postanowił wykorzystać w szczytnym celu, udostępniając i wspierając inną zbiórkę – prowadzoną przez Małgorzatę Kożuchowską.

Aktorka na swoim profilu zgromadziła już milion obserwatorów. Każdego z nich prosi o wpłacanie symbolicznej złotówki na konto zbiórki, a pieniądze wesprą potrzebujące dzieci. Do tej pory akcję wsparło ponad 4 tysiące osób, a łącznie zebrano prawie 156 tysięcy złotych. Zainteresowanych odsyłamy tutaj.

Tym bardziej wspieram @malgorzatakozuchowska w super akcji 1 zł ma super moc #milionnamilion

Trzeba przyznać, że widok takich automatów w kościele może nieźle zaskoczyć. Również kwoty, które się na nich pojawiają, raczej nie należą do „symbolicznych”. Marcin postanowił zapytać swoich obserwatorów, czy takie tace są według nich „okay”. Ciekawi jesteśmy wyniku tego głosowania.


Marcin Tyszka o elektronicznych tacach

Marcin Tyszka o elektronicznych tacach

Marcin Tyszka o elektronicznych tacach

Marcin Tyszka o elektronicznych tacach

Marcin Tyszka o elektronicznych tacach

Marcin Tyszka o elektronicznych tacach

Dodaj komentarz

 • Bacha pisze:

  2 złote to dla wielu dużo tyle widzi się na tacy wiem można nie dać nic ale to przykro starszym ludziom

 • Gość pisze:

  Rewelacyjna sprawa z takimi automatami. W dobie, kiedy gotowka jest niemile widziana, kiedy często się jej nie ma, szczególnie w kwotach 5, 10, 20 zł. A kartę to i owszem. Super! Wysokość kwot pewnie musiała być uzgodniona z dostawcą automatu czy bankiem (nie jestm pewna, ale celowałabym, że ma to wplyw). No i myslę, że dla wszystkich osób, które do kościoła często/częściej, to bardzo wygodna opcja.

 • Gość pisze:

  Jak zwykle Polacy wolą trzepiać się p.Tyszki zamiast zauważyć fakt że czarni na coraz więcej sobie pozwalają .Pedofilia, Rydzyk któremu Państwo nie dość że płaci ogromne pieniądze to jeszcze szczuje na ludzi i jeszcze pieprzona taca co łaska .Płaćcie idioci i tak za niedługo nie będzie na 500 plus, mieszkania plus emerytury plus będzie jedno wielkie gówno plus i tego wam życzę

  • Gość pisze:

   Ty to musisz być skopany przez życie skoro z takim rozgoryczeniem piszesz

 • Gośćnikodem pisze:

  Dzieci mają500

 • Piotr pisze:

  W dobie pandemii to lepiej nie dotykać gotówki . Popieram tak powinno być w każdym kościele.

 • Gośćaga pisze:

  A już cieszyłam się że choć jedna osoba nie warczy na kościół. Znowu się myliłam. Panie Marcinie ale przecież nie ma obowiązku.

 • Gość pisze:

  Zamiast obgadywać mógł kliknąć i dać 5 zł. Co to na niego ?

 • Gośćdość pisze:

  od kiedy to nabożeństwa sa prywatne i zamknięte…..no chyba ze sie płaci …tak jak za wynajem sali weselnej….

 • Siara pisze:

  Dobrze że zamarł A nie zmarł z wrażenia…oj gościu módl się tylko to ci zostało na tym twoim padole

 • Siara pisze:

  Chłopie co w tym takiego dziwnego …chcesz płacisz i wychodzisz …ale tam człowieku marny chodzi się modlić A to drugie to jest drugie …

 • Lena pisze:

  Panie Marcinie zaskoczę Pana, ja marzę o takiej tacy. Często bywam w kościele i zdarzało mi się nie mieć gotówki przy sobie, ale kartę mam zawsze i to załatwiłoby mój problem. Pozdrawiam!

 • Gość pisze:

  Cały czas im mało kasy tylko o kasę im chodzi

  • Siara pisze:

   Oj się gość wypowiedział…to nie dawaj nikt ci nie każe czlowiecze

  • Gość pisze:

   Tylko kasa i nic więcej

  • Gość pisze:

   A tobie nie!, ja lubię pieniądze i wydaje z rozwagą jak również wspieram kościół, a ty krytyka cię kościoła ile wrzuciłeś na tacę w ciągu ostatniego roku, nie wysilaj się z odpowiedzią to jest jasne pewnie zero

 • GośćMariola pisze:

  To nie powinno mieć miejsce w kościele…

 • Gość pisze:

  najpotrzebniejsze dzieci? Serio? Jest jaks klasyfikacja jakie dzieci sa najpotrzebniejsze?

 • Gość pisze:

  Lemparcica nie zniesmaczyła pana Tyszki? Ponoć zebrała już ponad milion….

 • Gość pisze:

  Poszedł do kościoła czy pomodlić się to istotne

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×