Marcin Tyszka stęsknił się za Kris Jenner. Wyciągnął zdjęcie z ich wspólnej imprezy. Tak się bawili w Paryżu

Marcin Tyszka i Kris Jenner

Marcin Tyszka i Kris Jenner

Marcin Tyszka jest bardzo znanym fotografem. Robił zdjęcia na całym świecie. Nic dziwnego, że przyjaźni się z wieloma światowymi gwiazdami. Tym razem pochwalił się zdjęciem z jedną z najbardziej znanych celebrytek na świecie, Kris Jenner.

Marcin Tyszka jest jednym z najbardziej znanych polskich fotografów. Widzom w Polsce znany jest dzięki udziałowi w Top Model. W modowym show nie tylko ocenia uczestników i decyduje o ich dalszych losach, ale także robi im fantastyczne zdjęcia.

Upominała się o niego także zagraniczna edycja programu, co artysta zdradził na swoim profilu społecznościowym. Wziął udział w niemieckim Top Model. Dodał na Instagramie zdjęcie prosto z Berlina i podzielił się szczegółami.

Niemieckie Top Model zdobyte. Już przyszłym tygodniu rusza nowa edycja, a w niej ja -;) kto zgadnie w jakiej roli ? … nie mogę na razie nic pokazać z planu …. liczyłem, że będzie to wyjazd bardziej rozrywkowy, niestety Berlin to aktualnie miasto duchów, pełne absurdów i bardzo smutne… w tym wszystkim wielka produkcja rozrywkowego programu … lekko nie mają…
Przebywanie w towarzystwie wielki gwiazd to dla niego rzecz prawie codzienna. W końcu obraca się w świcie wielkiej mody. Okazuje się, że jest też znajomym jednej z najbardziej znanych celebrytek na świecie, Kris Jenner.

Marcin Tyszka chwali się znajomością z Kris Jenner

Marcin Tyszka to jeden z najbardziej topowych polskich fotografów. Udało mu się także wybić na międzynarodowym rynku. Każdego roku bierze udział w sesjach zdjęciowych dla najpopularniejszych projektantów i magazynów o modzie. Jego prace zdobyły uznanie na całym świecie. Ostatnie kilka lat spędził w ciągłym biegu, podróżując i pracując jednocześnie. Wykonywał zdjęcia w niemal każdym zakątku świata.

Był także stałym bywalcem tygodni mody. Wspomnienie paryskiego fashion weeku sprowokowało go do pochwalenia się zdjęciem z Kris Jenner. Z opisu wynika, że jedna z najsłynniejszych celebrytek świata zalicza się do starych przyjaciół Tyszki i że jest najfajniejsza.

Missing Old friends and crazy Paris nights… Za momencik zaczynałby się Fashion Week w Paryżu… at @balmain party with the coolest @krisjenner – napisał.

Niestety pandemia spowodowała, że nie będzie mu dane się spotkać z Jenner i pewnie wieloma innymi znanymi przyjaciółmi. Niestety Marcin będzie musiał się obejść też bez szalonych paryskich nocy.


Marcin Tyszka i Kris Jenner

Marcin Tyszka i Kris Jenner

Marcin Tyszka z mamą

Marcin Tyszka z mamą

Marcin Tyszka i Mikołaj Śmieszek

Marcin Tyszka i Mikołaj Śmieszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×