Szukaj

Marcin Tyszka zaczyna wyglądać jak Magda Gessler! I wcale nie chodzi tylko o sylwetkę

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka zaczyna wyglądać jak Magda Gessler, o czym poinformował na Instagramie. Co na to internauci? Jak zareagowali na to porównanie?

W połowie września Marcin Tyszka poinformował, że przez pandemię koronawirusa zyskał aż 20 kilogramów. Postanowił jednak coś z tym zrobić: zlikwidował niektóre z nawyków żywieniowych i ruszył na siłownię. Pierwsze efekty pojawiły się szybko, czym fotograf pochwalił się na Instagramie. Miało być to ostrzeżenie dla jego fanów, by nie popełniali jego błędów:

I #tysiojuror w wersji kulistej. Dodatkowe 20 kg jurora przybyło w pandemii…. Nie jest to powód do dumy, ale też nie mam z tym problemu…. 10 kg już zniknęło, wystarczyło troszkę zadbać o siebie…. 2 miesiące pracy w ogródku no i pożegnanie z majonezem, choć to już nie takie proste. Po 40 metabolizm inaczej działa, można się spasztecić w parę tygodni dobrze gotując i popijając winkiem… Zdjęcie z końca czerwca … Wrzucam specjalnie, mam nadzieję, że zobaczycie progres.

Internauci zareagowali entuzjastycznie na wpis. W komentarzach pisali, że trzymają kciuki za powrót Marcina do formy.

Marcin Tyszka jak Magda Gessler. Zabawne porównanie

Z żywiołową reakcją spotkał się nie tylko wpis o wadze fotografa, ale także piątkowy post. Tyszka na Instagramie opublikował zestawienie dwóch zdjęć – na pierwszym widać Magdę Gessler, która ma na sobie kolorowe ubrania, na drugim możemy podziwiać Marcina na planie Top Model w równie barwnej stylizacji. Fotograf opatrzył kolaż zabawnym komentarzem:

@dawid_wolinski_private podesłał mi takie zestawienie…. musimy go bardzo inspirować …. faktycznie upodabniam się do @magdagessler_official ??? Magdę uwielbiam i z koloru rezygnować nie będę , podobnie jak coraz trudniej odstawić majonez.

Tyszka zaczyna więc wyglądać jak Gessler nie tylko przez wagę, ale przede wszystkim przez kolorystykę ubrań. Wpis rozbawił internautów, którzy w komentarzach żartują razem z nim:

  • Hahaha. No Marcin, czyli macie tego samego stylistę? Artyści nie boją się kolorów.
  • Życie jest za krótkie, żeby ubierać się bezbarwnie i bez polotu. Za krótkie jest też na to, żeby nie jeść, choć odrobiny majonezu.
  • Uwielbiam Pana za dystans do świata i siebie. Uwielbiam Pana też za program Top Model.

Wszystkim życzymy takiego dystansu do siebie. Brawo Marcin.


Marcin Tyszka przypomina Magdę Gessler

Marcin Tyszka przypomina Magdę Gessler

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka

Julia Wieniawa urządza nowe mieszkanie z Marcinem Tyszką

Julia Wieniawa urządza nowe mieszkanie z Marcinem Tyszką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×