Marcin Tyszka w niemieckim „Top Model” u boku Heidi Klum. Zdradził wszystkie szczegóły współpracy z supermodelką

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka zadebiutował w kolejnej edycji Top Model. Fotograf wystąpił w niemieckiej edycji programu. Wszystkie szczegóły zdradził w social mediach. Jak układała mu się współpraca z Heidi Klum?

Top Model to jeden z najpopularniejszych programów w stacji TVN. Już od pierwszej edycji przyciąga tysiące uczestników, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze światem mody. Na castingach zawsze pojawiają się tłumy młodych ludzi, a każdy z ich marzy o tym, by zamieszkać w domu modelek i zawalczyć w wielkim finale o główną nagrodę, czyli kontrakt z agencją modelek i sesję okładkową w kolorowym magazynie. Droga do zwycięstwa nie jest wcale tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Uczestnicy muszą przede wszystkim, zachwycić swoją figurą i wyglądem. Później dopiero mogą pokazać, na co ich stać.

Wszystko odbywa się oczywiście pod bardzo czujnym okiem jury. Przewodniczącą składu jest uwielbiana przez widzów Joanna Krupa. Fotomodelka jest również gospodynią programu. Obok niej za jurorskim stołem zasiadają: projektant Dawid Woliński, organizatorka pokazów Kasia Sokołowska, oraz fotograf Marcin Tyszka. Są oni zazwyczaj bardzo krytyczni i kierują się sztywnymi zasadami. Zdarza im się jednak dać szanse osobie, która na początku wypadnie nieco słabiej, jednak intuicja podpowiada im, że może pokazać coś znacznie więcej.

Marcin Tyszka w niemieckim Top Model

Marcin Tyszka jest jednym z najbardziej znanych polskich fotografów. W modowym show nie tylko ocenia uczestników i decyduje o ich dalszych losach, ale także robi im cudowne zdjęcia. Upominała się o niego także zagraniczna edycja programu. Marcin właśnie zdradził na swoim profilu społecznościowym, że wziął udział w niemieckim Top Model. Fotograf dodał na Instagramie zdjęcie prosto z Berlina i podzielił się szczegółami.

Niemieckie Top Model zdobyte. Już przyszłym tygodniu rusza nowa edycja, a w niej ja -;) kto zgadnie w jakiej roli ? … nie mogę na razie nic pokazać z planu …. liczyłem, że będzie to wyjazd bardziej rozrywkowy, niestety Berlin to aktualnie miasto duchów, pełne absurdów i bardzo smutne… w tym wszystkim wielka produkcja rozrywkowego programu … lekko nie mają…

Juror polskiej edycji Top Model pochwalił się także, że spotkał się z legendą świata mody, czyli Heidi Klum. Był to pierwszy raz kiedy mógł współpracować z jedną z najbardziej znanych supermodelek na świecie. Co o niej napisał?

To było moje pierwsze spotkanie z Heidi … Niesamowicie zgrabna i totalnie profesjonalna, najbardziej promienny uśmiech ma planie -;) co z tego wyszło, dowiecie się już za kilka tygodni -;)

My już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Marcina w nowej roli. Kolejna edycja niemieckiej edycji Top Model rusza już 4 lutego w stacji ProSieben. Będziecie czekać na odcinki z Marcinem?


Marcin Tyszka

Marcin Tyszka

Joanna Krupa i Marcin Tyszka na planie Top Model

Joanna Krupa i Marcin Tyszka na planie Top Model

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka

Komentarze

  • Kings pisze:

    Wyglad, figura, zęby. Co za priorytety. Życzę odnalezienia miłości życia. Kogoś kto nie będzie zwracał uwagi na Pana majątek i powierzchowność i kogo Pan będzie kochał mimo wszystko, a nie za coś. Szczęścia.

  • Kermit pisze:

    Nic nie rozumiem

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×