Marcin Tyszka narzeka na nieczynne lokale podczas Świąt Wielkanocnych! Fani są oburzeni

Marcin Tyszka sesje Rity Ory i Karoliny Kurkovej

Marcin Tyszka sesje Rity Ory i Karoliny Kurkovej

Marcin Tyszka o Wielkanocy 2016

Marcin Tyszka spędzał tegoroczną Wielkanoc z rodzicami. Wykorzystując okazję, że u niego goszczą, postanowił pokazać im kilka wartych uwagi miejsc. M. in. pokazał zdjęcie z wiosennego spaceru oraz z wizyty w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Z racji ciągłych wyjazdów (jeszcze 4 dni temu fotograf przebywał w Londynie) – Marcin często stołuje się w restauracjach.

Z okazji świąt Marcin Tyszka postanowił zaprosić rodziców do jednej z nich ale… okazało się, że jest zamknięta, co dla fotografa było niezrozumiałe: 

Co to za głupi zwyczaj – wszystko się zamyka, nawet ulubione restauracje …? Ludzie nic nie jedzą przez 2 dni ? Oto mój survival kit na Wielkanoc – można się  skupić na powiększaniu domowej plantacji . Dla mnie coraz mniej miejsca w domu , ale i tak jestem non stop #‎tysiowpodrozy‬ … Będzie grzebanie w glebie , przesadzanie i ostra walka z wełnowcem! W przypadku totalnej desperacji… Lotnisko jest otwarte… Choć kto wi , może i Okęcie będą zamykać z okazji świąt ?

Wpis wywoła natychmiastowe oburzenie fanów, którzy sugerowali, że inni też chcą mieć wolne, a „ludzie czasem gotują w domach”. Prosili również o wyrozumiałość dla tych, którzy często przez pracę nie mogą spędzić świat w domach z rodziną. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Marcin Tyszka z rodzicami

Marcin Tyszka z rodzicami

Marcin Tyszka, casting

Marcin Tyszka narzeka na zamknięte restauracje w Wielkanoc


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×