Szukaj

Marcin Tyszka dopiął swego! Przed jego obiektywem stanęła najsłynniejsza Kardashianka!

Marcin Tyszka zna się z Kardashiankami

Marcin Tyszka pozuje z Kris Jenner

Marcin Tyszka od lat plasuje się w czołówce najlepiej zarabiających fotografów w Europie. Jego talent docenili wydawcy najpoczytniejszych i najbardziej prestiżowych pism o modzie. Przed jego obiektywem pozowały tuzy show-biznesu. Wystarczy przypomnieć sesje Rity Ory, Karoliny Kurkovej czy niegdyś jednej z najbogatszych kobiet świata, nieżyjącej już, księżnej Alby z Hiszpanii.

Tyszka regularnie uczestniczy w imprezach o światowej randze. Często bywa gościem wydarzeń z udziałem hollywoodzkiej śmietanki towarzyskiej, na które zdobycie nierzadko zaproszenia graniczy z cudem. Ostatnio Marcin w towarzystwie ekipy z Top Model bawił się na afterparty po gali American Music Awards w elitarnej restauracji Craig`s.

Wcześniej jednak Tyszka miał okazję dołączyć do grona gwiazd na imprezie, na której brylowała sama Kris Jenner. Najsłynniejsza „Kardashianka” nazywana momager, królowa najbogatszego celebryckiego klanu na świecie, uścisnęła dłoń Marcina, a następnie zapozwała do wspólnego selfie. Zdjęcie błyskawicznie rozgrzało licznik polubień na profilu fotografa na Instagramie.

Przy okazji Tyszka pochwalił się, że idealnie wpisał się w trend, który niegdyś lansowała Kim Kradahsian – miał bowiem na sobie strój przypominający obicie sofy. Być może tyle wystarczyło, aby Kris Jenner od pierwszego wejrzenia pokochała sympatycznego Tysia.

Dziś taki dzień wspominkowy… kilka wiosen temu w Paryżu… gdy zakładałem na siebie starą sofę, co się idealnie komponowało z otoczeniem… sofa nadal wisi w szafie i miłość obustronna zupełnie nie wygasła – napisał srogi juror „Top Model”.

Na razie Kris stanęła przed obiektywem telefonu Tyszki. Może wkrótce zostanie jego modelką?

Ekipa Top Model na imprezie z J.Lo i Kris Jenner! Tak bawili się na luksusowym after party w LA po American Music Awards 2018!

Marcin Tyszka przyłapał Małgorzatę Rozenek na nocnej imprezie w Paryżu! Jej luksusowy strój powala!

Luksusy nie do opisania. Marcin Tyszka mieszka jak gwiazda Hollywood [WIDEO]


Kris Jenner i Marcin Tyszka na wspólnym zdjęciu

Kris Jenner i Marcin Tyszka na wspólnym zdjęciu

Gwiazdy Top Model (Woliński, Tyszka, Krupa, Sokołowska) na afterparty po American Music Awards 2018

Gwiazdy Top Model (Woliński, Tyszka, Krupa, Sokołowska) na afterparty po American Music Awards 2018

Kris Jenner na afterparty po American Music Awards 2018

Kris Jenner na afterparty po American Music Awards 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×