Szukaj

Marcin Tyszka wyskoczył do knajpy w środku nocy i spotkał Michała Szpaka z gwiazdą „The Voice”. Nagranie ucina wszystkie plotki o rzekomym konflikcie

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka podczas wieczornego wyjścia spotkał Michała Szpaka w towarzystwie uczestniczki muzycznego show. Konflikt tej pary wydaje się być już zażegnany.

Marcin Tyszka to znany międzynarodowy fotograf, który swoją karierę rozpoczął w 1994 roku, publikacją swojej profesjonalnej sesji w magazynie Uroda. W 1999 wyjechał do Madrytu, gdzie poznał szefów niemieckiego Vogue’a, Elle oraz Cindy Crawford. Dzięki temu zrobił pierwszą sesję dla Cosmopolitan.

W 2010 wykonał sesję Karoliny Kurkovej we francuskiej edycji Elle. Dzięki sesji Karoliny Malinowskiej dla portugalskiej Elle udało mu się zaistnieć wreszcie w Vogue. Przed jego aparatem stawały takie modelki jak: Eva Herzigová, Milla Jovovich, Naomi Campbell, Elizabeth Hurley, Karen Elson, Jerry Hall, Rosie Huntington Whiteley, Dita von Teese i Anja Rubik.

Marcin Tyszka spotkał przyjaciół w knajpie

Marcin Tyszka aktualnie jest bardzo zapracowany. Oprócz pracy zawodowej fotografa występuje także jako juror w programie Top Model. Jednak w swoim grafiku znajduje czas na wieczorny relaks i wyjście do pubu. Właśnie wczoraj w nocy postanowił udać się do Ćmy Mateusza Gesslera znajdującej się na śródmieściu Warszawy. Chciał pobyć sam, jednak nie było mu to dane. Na miejscu spotkał znajomych z show-biznesu Michała Szpaka oraz Violet Oliferuk. Wygląda na to, że ta dwójka zażegnała już konflikt.

Przypomnijmy, że Violet odpadła z The Voice of Poland podczas Nokautów, na chwilę przed rozpoczęciem odcinków na żywo. To wtedy media zaczęły snuć domysły o znacznym ochłodzeniu relacji między przyjaciółmi. Urażona artystka miała mieć podobno pretensje do Michała, że ten pozwolił jej odpaść z programu.

Ile było w tym prawdy? Chyba jednak niewiele, gdyż w rozmowie z Party Oliferuk przyznała, że o konflikcie nie ma mowy:

Nigdy żadnego żalu do niego nie było. Ja, idąc do programu wiedziałam, że muszę rozgraniczyć personalne rzeczy i biznesowe. Nie było czegoś takiego, że ja bym miała do niego żal: O, a czemu mnie nie wziąłeś, powinnam być w finale. Nie… właśnie Michał był profesjonalny i ten profesjonalizm pokazał.

Teraz mamy żywe potwierdzenie tych słów. Para przyjaciół wciąż jest w dobrych relacjach i najwyraźniej dobrze bawią się w swoim towarzystwie. Wszystko zostało uchwycone przez Marcina Tyszkę na Instagramie.

Chcesz sobie zjeść sam na sam ze ścianą, a tu proszę za Tobą ściana…o! – mówił w relacji.

Marcin Tyszka spotkał Michała Szpaka

Marcin Tyszka spotkał Michała Szpaka

 

 


Marcin Tyszka spotkał Michała Szpaka

Marcin Tyszka spotkał Michała Szpaka

Marcin Tyszka spotkał Michała Szpaka

Marcin Tyszka spotkał Michała Szpaka

Marcin Tyszka spotkał Michała Szpaka

Marcin Tyszka spotkał Michała Szpaka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×