Aktor „Na dobre i na złe” i „Na Wspólnej” ruszył z własnym biznesem. Gwiazdor zmuszony pandemią otworzył… warzywniak!

Marcin Rogacewicz

Marcin Rogacewicz

Aktor znany z serialu Na dobre i na złe otworzył warzywniak. Pandemia skłoniła go do tego, by zatrudnić się tam na cały etat. Jak mu idzie?

Marcin Rogacewicz, to aktor doskonale znany widzom. Najpierw pojawił się w serialu Na dobre i na złe, co przyniosło mu ogromną popularność. Później dołączył do obsady Przyjaciółek i Na wspólnej co przyniosło mu kolejną grupę fanów. Pojawił się też w kultowej Koronie Królów. To właśnie za te role pokochali go widzowie. Regularnie występuje też na deskach teatru.

Gwiazdor na własnej skórze odczuł jednak skutki pandemii. Podobnie jak wielu artystów z dnia na dzień musiał zostać w domu i na jakiś czas pożegnać się z pracą i kolejnymi zleceniami. Los gwiazd show-biznesu bardzo długo był niepewny, a plany filmów i seriali zostały wstrzymane. Marcin nie miał zamiaru się temu bezczynnie przyglądać i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Ruszył z własnym biznesem.

Marcin Rogacewicz otworzył warzywniak

Marcin Rogacewicz od 2013 roku jest szczęśliwym mężem architektki, Moniki Bliskiej. Aktor razem z żoną wychowuje trzy córki, a także synka, który przyszedł na świat jesienią. Nic więc dziwnego, że w czasie pandemii nie chciał bezczynnie się przyglądać i postanowił zapewnić byt swojej rodzinie. Zdecydował się na własny biznes. Gwiazdor seriali na warszawskim Żoliborzu otworzył warzywniak.

Marzenie o własnym miejscu, w którym mógłbym sprzedawać owoce i warzywa, tak ukochane przeze mnie i moją rodzinę, dojrzewało we mnie niczym zasiane ziarenko (…). Teraz, po wielu latach pracy w zawodzie, spełniony w roli aktora, dotknięty pandemią, ale i wzbogacony nią o przemyślenia dotyczące tego, co w życiu ważne, dzięki wsparciu osób mi najbliższych i serdecznych, zaczynam realizację tego marzenia – mówił w wywiadzie dla Rewii

Okazuje się, że Rogacewicz to prawdziwa złota rączka. Sklepik zbudował kompletnie sam od podstaw. We wszystkim pomagała mu także żona.

Wybranie koloru farby okazało się być nie lada wyzwaniem. Dalej poszło z górki! Za to rozprowadzanie kabli elektrycznych i montowanie lamp było czystą przyjemnością. Bejcowanie i lakierowanie podłogi zajęło mi 3 dni. Budowanie lady, półek i części gospodarczej było też czystą przyjemnością. Uwielbiam prace stolarskie. Tworzenie szyldu pozostawiłem mojej żonie – wyjawił w tygodniku.

Wiadomo, że aktor obecnie w warzywniaku pracuje na cały etat i jest bardzo zaangażowany w prosperowanie tego miejsca. Trzeba przyznać, że miał świetny pomysł na zabezpieczenie przyszłości rodziny.


Na dobre i na złe odcinek 618, Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz)

Na dobre i na złe odcinek 618, Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz)

Na dobre i na złe odcinek 618, Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz)

Na dobre i na złe odcinek 618, Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz)

Marcin Rogacewicz

Marcin Rogacewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×