Żona Marcina Prokopa to chodząca piękność! Gwiazda „Top Model” pokazała jej zdjęcie: „Mój anioł stróż”

Żona Marcina Prokopa jest menadżerką Anny Markowskiej z Top Model

Żona Marcina Prokopa jest menadżerką Anny Markowskiej z Top Model

Maria Prażuch-Prokop to nie tylko żona Marcina Prokopa, to także świetna menadżerka gwiazd. Kobieta odpowiada za sukces Anny Markowskiej z Top Model, która pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem. Internauci nie mają wątpliwości – Maria Prażuch powala urodą.

Anna Markowska jak nikt inny wie, co oznaczają kaprysy losu. Bo z jednej strony została obdarzona wyjątkową urodą i pięknym ciałem, a z drugiej – o mało nie pożegnała się z życiem.

Kiedy zdecydowała się wziąć udział w telewizyjnym show Top Model, wyznała, że przez ostatnie lata zmagała się z nowotworem złośliwym głowy. Choroba tak bardzo postępowała, że w pewnym momencie nie mogła ani mówić, ani nic jeść – była karmiona sondą.

W drodze do zdrowia musiała przejść aż 5 operacji oraz 2 przeszczepy, po których zostały jej blizny na szyi. Ale choć los tak okrutnie ją doświadczył, a w dodatku agencja modelek, która wówczas się nią opiekowała, zerwała z nią kontakty, dziewczyna nie załamała się. Nie porzuciła też nadziei, że jeszcze kiedyś uda jej się znowu spełniać swe marzenia.

Zobacz: Anna Markowska prawie wygrała “Top Model”, a teraz oceniła finalistów nowej edycji! Swojego faworyta uważa za “absolutny cud natury” [WIDEO]

[wp_quiz id=”781″]

Zgłosiła się więc do Top Model i z miejsca zrobiła na jurorach piorunujące wrażenie. Marcin Tyszka porównał ją nawet do supermodelki Cindy Crawford. Zaznaczył także, że jest najładniejszą uczestniczką, jaka pojawiła się w programie na przestrzeni wszystkich edycji. I choć ostatecznie nie wygrała (o włos przegrała z Kasią Szklarczyk), i tak odnosi wielkie sukcesy, współpracując z wieloma markami.

Maria Prażuch-Prokop. Jak wygląda żona Marcina Prokopa?

Markowska ma na koncie m.in. udział w kampanii L’Oréal Paris. Często można ją także zobaczyć w pokazach rodzimych marek. A we wrześniu spotkał ją wyjątkowy zaszczyt – podczas Paris Fashion Week, czyli jednego z najważniejszych wydarzeń modowych w Europie, wzięła udział  w pokazie francuskiego giganta bieliźniarskiego.

Już jakiś czas temu zdradziła, kto za tymi jej spektakularnymi sukcesami stoi. Za sukcesy modelki odpowiada… Maria Prażuch-Prokop, czyli żona Marcina Prokopa.

Na początku Marcin do mnie zadzwonił. Mieliśmy co prawda działać pod agencją Marcina: Prokop studio, natomiast nie do końca wiedzieliśmy jak to wszystko rozwiązać, bo ja też modowo będę chciała działać. No i okazało się, że Marysia chciałaby się mną zająć. Też wiem, że miałam ogromne wsparcie córki Marcina i Marysi, która oglądała Top Model. Więc to chyba jej zawdzięczam to wszystko. No i udało się – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Teraz zaś, przy składania fanom okazji życzeń świątecznych, Anna pokazała ich wspólne zdjęcie na Instagramie. To wyjątkowa sytuacja, bowiem Maria Prażuch-Prokop raczej stroni od eksponowania swojego wizerunek w mediach społecznościowych.

Moja managerka i mój anioł stróż. Jedna z najpiękniejszych kobiet w moim życiu. Takich osób życzę wam w te święta kochani !! Trzymajcie się blisko bo bliscy są najważniejsi. Merry Christmas – napisała Markowska, zbierając same ochy i achy w komentarzach.

Wiedzieliście, że żona Marcina Prokopa jest taka piękna?


Anna Markowska, Maria Prażuch-Prokop

Anna Markowska, Maria Prażuch-Prokop

Maria Prażuch-Prokop - czym zajmuje się żona Marcina Prokopa?

Maria Prażuch-Prokop - czym zajmuje się żona Marcina Prokopa?

Maria Prażuch-Prokop - czym zajmuje się żona Marcina Prokopa?

Maria Prażuch-Prokop - czym zajmuje się żona Marcina Prokopa?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×