Szukaj

Marcin Prokop pożegnał się z widzami. Fani zrozpaczeni: „Bez Was nie ma DDTVN”. Są też dobre wieści

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop jest jednym z najbardziej lubianych prowadzących Dzień Doby TVN. Dziś żegna się z widzami. Dlaczego i na jak długo znika z anteny?

Marcin Prokop i Dorota Wellman stali się szybko ulubionym duetem porannego talk-show TVN-u. Ta charyzmatyczna para pokazała się nieraz z jak najlepszej strony. Zazwyczaj tryskają humorem, a ich żarty zawsze są w punkt. Na próżno u nich szukać antenowych wpadek.

Oprócz wspólnej pracy zawodowej gwiazdy bardzo lubią się także prywatnie. Chemia między nimi jest dość mocno wyczuwalna, dzięki czemu oboje mogą pozwolić sobie na swobodne dyskusje i wyjście obronną ręką z każdej opresji w czasie programu na żywo. Całość wypada niezwykle naturalnie i zabawnie. Ta dwójka doskonale wie, jak zaskarbić sobie sympatię widzów. Dzięki temu grono fanów Dzień Dobry TVN powiększa się z dnia na dzień.

Marcin Prokop słynie z celnej riposty i przesyconego sarkazmem poczucia humoru. Mięknie jedynie, podczas zabawy ze swoją córeczką Zosią. O swoim rodzinnym życiu nie odpowiada zbyt wiele, jednak oboje z Marysią Prażuch, realizują swój założony plan.

Realizujemy schemat, w którym on poluje, a ona opiekuje się domem – wyznał dziennikarz.

Marcin Prokop pożegnał się z widzami Dzień Dobry TVN

Dziś Marcin i Dorota po raz kolejny przywitali widzów porannego Dzień Dobry TVN. Jednak na profilu dziennikarza pojawił się post, który zaniepokoił wielu fanów. Wygląda na to, że gwiazdor żegna się ze swoimi fanami i znika z anteny.

Bój to jest nasz ostatni w #ddtvn… przed wakacjami. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez kolejny sezon, bez was bylibyśmy jak klucz bez dziurki. #ddtvn #prokop #wellman #seeya #vacation – napisał żartobliwie Prokop.

Fani natychmiast zareagowali:

  • Bez Was nie ma DDTVN. Udanego urlopu i wracajcie szybko.
  • Będzie mi brakowało ulubionej pary.
  • Nieeee!! Będę tęsknić za wami, jesteście najlepsi.

Oczywiście dziennikarz nie ma na myśli pożegnania na zawsze. Oboje z Dorotą zaczynają swoją przerwę wakacyjną i rozpoczynają urlopy. Program Dzień Dobry TVN będzie wciąż emitowany. Zmieni po prostu swoją formułę na Dzień Dobry Wakacje, w którym zobaczymy nowych, sezonowych prowadzących.

W ubiegłym roku gospodarzami byli dziennikarze mający swoje cykle w trakcie regularnych wydań, m.in. Ania Wendzikowska, Basia Pasek i Piotr Wojtasik. Niewykluczone, że tak samo będzie i tym razem.


Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×