Wellman zmęczona pracą w „DDTVN”. Prokop dostał nową partnerkę. Kto zajął miejsce Doroty?

Marcin Prokop

Marcin Prokop poprowadził wtorkowe wydanie Dzień Dobry TVN. U jego boku nie pojawiła się Dorota Wellman, a inna prowadząca. Co się stało?

Marcin Prokop Dorota Wellman od wielu lat tworzą duet, który bawi widzów śniadaniówek. Po raz pierwszy razem występowali w Pytaniu na śniadanie. W 2007 roku przenieśli się do Dzień Dobry TVN. Od tego momentu regularnie występowali przed kamerami, zachwycając widzów.

Zdarza się jednak, że dziennikarze pojawiają się w towarzystwie innych prowadzących. Tak było kilka tygodni temu, gdy Dorota Wellman prowadziła śniadaniówkęDamianem Michałowskim. Chociaż prezenterka nie zdradziła, dlaczego nie było z nią lubianego gospodarza, sytuacja szybko wróciła do normy.

Wellman nie tylko prowadzi śniadaniówkę, ale także pisze felietony. Niedawno na łamach Wysokich obcasów opublikowała, co myśli na temat aktywności znanych osób w social mediach. Nie ukrywała, że z zażenowaniem przygląda się niektórym postom, które pojawiają się w sieci. Artykuł dziennikarki wywołał publiczną dyskusję na ten temat. Gdy jedni zgadzali się z argumentacją, innych nie do końca przekonały jej obserwacje.

Marcin Prokop z nową prowadzącą w Dzień Dobry TVN. Co z Dorotą Wellman?

Marcin Prokop we wtorkowy poranek gościł w studiu Dzień Dobry TVN. U jego boku, zamiast Doroty Wellman, pojawiła się inna prowadząca, Małgorzata Ohme. By zapobiec fali spekulacji na ten temat, prezenter zdradził powód nieobecności swojej partnerki ze śniadaniówki. Powiedział, że potrzebowała odpocząć:

Dorota musi odpocząć.

 

Wiadomo jednak, że ta zmiana nie do końca przypadła widzom do gustu. Gdy poinformowano o niej w social mediach śniadaniówki, część internautów nie potrafiła ukryć swojego rozczarowania:

  • Po co zmieniać coś, co jest super? Nie ma takich par jak Prokop i Wellman. Często oglądam program tylko z ich względu.
  • Oj jesteście super ale to Dorotka Wellman i Marcin Prokop wymiatają jako duet.
  • Nie !!! Prokop bez Welman to jak Flip bez Flapa, to jak Jaś bez Małgosi, to jak Bolek bez Lolka to jak PIS bez Kaczyńskiego.
  • Gosia a gdzie Filip ?? Marcin tez Jest fajny Miłego dnia.
  • Lubię Was razem i osobno, ale p. Dorotę…uwielbiam!!!

By uspokoić fanów duetu, Marcin Prokop ponownie zabrał głos. Dodał nowy post na Instagramie, w którym zdradził, kiedy Dorota Wellman wróci na antenę:

w trosce o narodowy spokój, spieszę poinformować, że jutro widzimy się na ekranie „ddtvn” w składzie il classico. niestety, żadna z sensacyjnych teorii na temat dzisiejszego zniknięcia cioteczki wellman nie jest prawdziwa. nie zepsuł się jej budzik, nie została porwana przez kosmitów, ani zwolniona przez edytę herbuś. życie jest dużo bardziej zwyczajne – coś jej w ostatniej chwili wypadło. i nie był to ząb. do jutra!

Będziecie oglądać ten odcinek?


Marcin Prokop i Małgorzata Ohme w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop o Dorocie Wellman

Marcin Prokop, Dorota Wellman - Jesienna ramówka TVN 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×