Szukaj

Marcin Prokop przebrał się za Magdę Gessler. Jest burza loków, ale jeden element nie pasuje do reszty

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop zaskoczył fanów na Instagramie nowym wizerunkiem. W blond lokach twierdzi, że wciela się w żonę. Wygląda jednak prawie jak Magda Gessler.

Marcin Prokop to niezwykle popularny polski dziennikarz, który charakteryzuje się ogromnym poczuciem humoru. Jak sam przyznał w OOH Magazine – praca w banku, zgodnie z jego wykształceniem, szybko go znudziła, bo okazała się „dużym rozczarowaniem, urzędniczym piekiełkiem powtarzalnych, nieciekawych rytuałów”.

W telewizji zadebiutował w 2001 roku, by po różnorodnej ścieżce zawodowej, w 2007 roku przejść do TVN, gdzie oprócz Dzień Dobry TVN współprowadzi talent-show Mam talent. Zyskał ogromna popularność. Telewizja to jego żywioł.

Nudną stabilizację w banku zamieniłem na dziennikarską przygodę, która bardzo szybko mnie wciągnęła. Okazało się, że mam do tego predyspozycje, że się sprawdzam. Kolejne etapy, w tym telewizja, były naturalną konsekwencją rozwoju w dziedzinie, która stała się moją prawdziwą pasją. O której, do dziś nie myślę jako o pracy, tylko o życiowym hobby. Jestem szczęściarzem – przyznał w jednym z wywiadów.

Jest też aktywnym użytkownikiem social mediów. To tam pojawił się w niecodziennej odsłonie.

Marcin Prokop w blond lokach

To, że Prokopowi nie brakuje poczucia humoru wiedzą ci, którzy zaczynają z nim poranki, czy też oglądali go w brawurowym duecie z Szymonem Hołownią w Mam talent!. Dzisiaj dziennikarz zaskoczył swoich fanów postem na Instagramie. Objawił się jako brodata Magda Gessler. Co prawda w poście, w którym przestrzega przed złodziejami tożsamości, twierdzi, że chciał wcielić się w żonę, to jednak porównanie ze słynną restauratorką narzuca się samo.

zabawa we wcielanie się w kogoś innego (tak ja próbuję wcielić się we własną żonę… albo ona we mnie) (…) – napisał dziennikarz.

Podobnie myślą internauci, którzy komentują:

  • Nieślubny syn Wodza Asteków i Magdy Gessler,
  • A ja myślałem, że Magdzie Gessler broda wyrosła.
  • Marcin Gessler.
  • A już myślałem, że to efekt uboczny tzw. pandemii.
  • Pani Gessler.
  • Bosko, besos – piszą rozbawieni.

Po prostu nie da się nie skojarzyć Prokopa w tej fryzurze z Magdą Gessler.


Marcin Prokop jak Magda Gessler

Marcin Prokop jak Magda Gessler

Marcin Prokop (1)

Marcin Prokop

Dorota Wellman, Marcin Prokop – Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman, Marcin Prokop – Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×