Marcin Prokop czekał z tym wyznaniem aż do finału „Mam talent”: „Pan Kępa lubił sobie golnąć”. Zdjęcie dowodem

Marcin Prokop, Michał Kempa

Marcin Prokop, Michał Kempa

Marcin Prokop po finale Mam talent postanowił szczerze wypowiedzieć się na temat drugiego prowadzącego. Na dowód wrzucił zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości. 

Marcin Prokop jest jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy stacji TVN, choć nie kształcił się w tym kierunku. Prawda jest taka, że ukończył Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie na kierunku finanse i bankowość. Jest specjalistą ds. marketingu bankowości elektronicznej, jednak w wyuczonym zawodzie pracował przez trzy miesiące. Pierwsze kroki stawiał w TVP, jednak długo nie zagrzał tam miejsca. Ostatecznie podjął współpracę z komercyjnym nadawcą, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Od tamtego momentu nie może narzekać na brak propozycji.

Prokop od lat prowadzi z Dorotą Wellman Dzień Dobry TVN, ale poza tym możemy zobaczyć go również w Mam talent. Format z jego udziałem podbił serca widzów, a przy tym ugruntował jego pozycję na rynku. Dziennikarza nigdy nie opuszcza dobry humor, czemu dał wyraz po finale talent show.

Marcin Prokop zdradził największą tajemnicę Michała Kempy

Widzowie z niecierpliwością wyczekiwali kolejnej odsłony Mam talent, jednak już przed emisją pierwszego odcinka 13. edycji produkcja ogłosiła, że wprowadza istotne zmiany. W jury tym razem zabrakło Agustina Egurroli. Jego miejsce zajął tancerz, Jan Kliment, który na potrzeby programu zakończył współpracę z Polsatem. Podobne roszady zadziały się w duecie prowadzących. Z programem pożegnał się Szymon Hołownia, który zaangażował się w politykę. Zamiast niego na ekranach pojawił się komik, Michał Kempa.

Wielu fanów formatu było zaskoczonych wyborem produkcji, jednak nowy prowadzący w krótkim czasie udowodnił, że doskonale odnajduje się w nowej roli. Podczas wizyty w Dzień Dobry TVNopowiedział o swojej pracy, a przy tym pokusił się na kilka żartów.

To jest wielka radość przede wszystkim. Dla mnie, dla rodziny dla lokalnej tutaj społeczności (…). No ja się spodziewam apanaży przede wszystkim, że ja będę mógł już sobie żyć, pozwolić. Ja mam tylko pole po rodzicach w Międzyrzeczu. No to są koszta. (..) I to nie jest tak, że to trzeba jeden dwa odcinki, ale to trzeba cały sezon Mam Talent zapracować – skomentował Michał.

Marcin Prokop również słynie z tego, że ma świetne poczucie humoru, więc i jemu zdarzyło się nie raz zażartować z kolegi. Po finale 13. edycji wrzucił do sieci kadr, którym potwierdził, że Kempa lubił sobie golnąć przed każdym odcinkiem.

teraz już mogę wam powiedzieć, że @pankempa przed programem lubił sobie golnąć. oto dowód. a tak w ogóle, to dziękujemy wam za trzy miesiące wspólnych sobót przy @mamtalent_tvn, gratulujemy finalistom, podziwiamy zwycięzcę @jaroskrzysiu i przepraszamy za nieśmieszne żarty.

Przy okazji prowadzący zapowiedział, że już za kilka miesięcy ruszają castingi do kolejnej edycji Mam talent:

co gorsza, wrócimy z nimi w przyszłym roku. castingi do 14 edycji ruszają już w kwietniu. do zobaczenia – dodał.

Pod wpisem nie brakuje komentarzy rozbawionych internautów. Wielu z nich wspólnie wspomina najlepsze żarty Kempy i Marcina.

  • E nie, żarty były ok. Szczególnie o ukąszeniu przez żyrafę.
  • Kempa najprzystojniejszy w @tvn.pl.
  • żarty były, jak zawsze, wysokich lotów. Tylko żeby @pankempa w politykę nie uciekł.
  • Wzrok pankempa wyraża skruchę, ma odpuszczone.
  • Bracia niejednojajowi.

Prowadzący Mam talent dobrali się idealnie. Obaj nadają na takich samych falach i nie brakuje im dystansu. Jak sądzicie, czy Michał zdecyduje się ujawnić jakiś pikantny sekret Prokopa?


Marcin Prokop, Michał Kempa

Marcin Prokop, Michał Kempa

Marcin Prokop, Michał Kempa

Marcin Prokop, Michał Kempa

Marcin Prokop, Michał Kempa

Marcin Prokop, Michał Kempa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×