Wpłynęła skarga na Marcina Prokopa. Gęsto tłumaczył się przed kamerami z tego, co działo się w DDTVN. Widzka nie miała litości

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop musiał gęsto tłumaczyć się przed kamerami. Jedna z fanek programu postanowiła zwrócić mu publicznie uwagę. Zachował się tak, że wywołał jej oburzenie. Co się stało?

Marcin Prokop to jedna z największych gwiazd programu Dzień Dobry TVN. Prezenter od wielu lat pracuje przed kamerami, a swoją przygodę z pracą na wizji rozpoczynał w TVP. Tam w duecie z Dorotą Wellman zostali gospodarzami Pytania na śniadanie. Szybko okazało się, że przyciągają przed telewizory prawdziwe tłumy widzów. Nie trzeba było długo czekać aż zaczęła się nimi interesować konkurencja. Dziennikarze długo nie zastanawiali się i przyjęli ofertę od TVN.

W komercyjnej stacji Marcin wyrósł na prawdziwą gwiazdę. Widzów zdecydowanie urzekł nie tylko profesjonalizmem, ale też swobodą bycia przed kamerą i wielkim poczuciem humory. Z Dorotą stworzyli nierozerwalny duet, a widzowie porannego formatu już nie wyobrażają sobie, żeby mogło ich zabraknąć na ekranie. Trudno się dziwić, ponieważ pracują razem od kilkunastu lat. Teraz jednak Marcin mocno podpadł jeden z widzek.

Marcin Prokop tłumaczył się na wizji

Od pewnego czasu w trakcie śniadaniówki czytane są komentarze od widzów programu. Dotyczą one tego, co aktualnie dzieje się w programie. Opcja ta bardzo spodobała się fanom DDTVN, którzy żywo opisują, to co widzą na ekranie. Słowa od widzów czyta Robert Stockinger, którzy postanowił przeczytać na głos to, co napisała Pani Janina. Kobieta postanowiła zwrócić Marcinowi Prokopowi uwagę.

Ta chusteczka, którą pan wycierał ręce, to jednak proszę wrzucić do kosza, a nie za kwiatki na blacie kuchennym. Panie Marcinie, ja to widziałam – napisała.

Robert natychmiast udał się do studyjnej kuchni, aby odnaleźć porzuconą przez Marcina chusteczkę. Prowadzący jednak sam tam dotarł wyciągnął papier i postanowił się wytłumaczyć.

Normalnie w każdym polskim domu kosz znajduje się pod zlewem. W naszym domu jednakowoż jakiś architekt postanowił przesunąć go odrobinę w lewo. Próbując naduszać te drzwiczki, nie miałem dostępu do należnego mi śmietnika.

Na tym jednak nie koniec. Gospodarz śniadaniówki wyjaśnił, że po zakończeniu programu miał zamiar odnaleźć porzucony papier i umieścić go w koszu. Podziękował też za zwrócenie mu uwagi.

Wykonałem ten gest, wiedząc, że tu nie zginie i jak skończę program, poszukam na spokojnie śmietnika i będę mógł oczyścić atmosferę. Mam nadzieję, że te wyjaśnienia okazały się przekonujące pani Janino. Bardzo dziękuję za zwrócenie mi uwagi.

Jak widać, czujnym widzom nie umknie żaden szczegół. Zapewne od teraz Marcin będzie musiał się jeszcze bardziej pilnować.


Marcin Prokop

Marcin Prokop

Dorota Wellman Marcin Prokop

Dorota Wellman Marcin Prokop

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×