Marcin Prokop pożegnał Szymona Hołownię. „Coś bezpowrotnie się kończy”

Marcin Prokop pożegnał Szymona Hołownię

Marcin Prokop pożegnał Szymona Hołownię

Marcin Prokop pożegnał Szymona Hołownię, który w sobotni wieczór po raz ostatni poprowadzi program Mam Talent. Na Instagramie pojawił się wzruszający wpis. Co napisał w nim Prokop? 

Szymon Hołownia przez 12 lat prowadził program Mam Talent. W tym czasie z Marcinem Prokopem stworzyli duet, który pokochali widzowie. Niestety nic nie trwa wiecznie, a ulubiona para prowadzących rozpada się. Po raz ostatni razem będzie można zobaczyć ich w sobotni wieczór, podczas finału dwunastej edycji.

Hołownia odchodzi z programu. O swojej decyzji poinformował w oświadczeniu, w którym podkreślał, że:

Odchodzę z „Mam Talent!”, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata – dziekuję, i NA PEWNO się NIE rozstajemy!

Marcin Prokop żegna Szymona Hołownię. Co napisał?

Kilka godzin przed startem finału, Marcin Prokop postanowił zareagować na odejście kolegi. Opublikował w sieci wpis, w którym podziękował przyjacielowi za ostatnie lata współpracy, przyznając, że bezpowrotnie się kończy:

Coś się bezpowrotnie kończy, coś innego się zacznie. Dzięki @szymon.holownia za tych 12 lat wspólnej, mamtalentowej jazdy ♥️. fajnie było czasami złamać przepisy… oglądajcie nas dzisiaj, po raz ostatni.

 

Na post zareagowali fani Prokopa, którzy przyznawali, że chcieliby zobaczyć panów w kolejnym, wspólnym projekcie. Będzie im brakować  tego duetu:

  • Było miło oglądać Panów razem. Szkoda, ale napisane dobrze… Coś się kończy, coś zaczyna. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.
  • Kochamy Was! Szkoda Waszego błyskotliwego teamu, będzie go brakować.
  • Panowie proszę pomyśleć o innym, wspólnym Waszym projekcie, który pozwoli wykorzystać to co w Was najlepsze inteligentne poczucie humoru i trafną ocenę rzeczywistości.
  • Wy jesteście jak Flip & Flap! Najlepszy duet w TV. Będzie brakowało Szymona
  • Wielka szkoda. Jesteście super duetem. Z Wami zawsze na wesoło się ogląda tv. Będzie brakować tego uśmiechu. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów.

Zobacz: Żona Marcina Prokopa została menadżerką Anny Markowskiej z „Top Model”. Wszystko dzięki córce gwiazdora [WIDEO]


Marcin Prokop, Szymon Hołownia - Mam Talent

Marcin Prokop, Szymon Hołownia - Mam Talent

akpa20131130_talent_mb_3888

scena z: Tomasz Kabis, Marcin Prokop, Szymon Hołownia, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Marcin Prokop, Szymon Hołownia, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Marcin Prokop, Szymon Hołownia, fot. Baranowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×