Marcin Prokop zaskoczył w sieci odważnym wyznaniem miłości. Mocna publikacja wywołała lawinę komentarzy. „Wstyd na całą wieś”

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop zaskoczył swoich fanów odważnym wyznaniem miłości. Na taki krok decydują się nieliczni mężczyźni. Pod wpisem nie brakuje odważnych komentarzy. 

Marcin Prokop to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych dziennikarzy w kraju. Na początku zawodowej drogi nie planował wiązać z mediami. Okazało się jednak, że praca za biurkiem szybko mu się znudziła. Potrzebował zupełnie innych służbowych wyzwań. Szybko odnalazł się przed kamerami i zaczął robić karierę na wizji.

Przez kilka lat współpracował z Telewizją Polską. Tam w duecie z Dorotą Wellman zaczęli prowadzić w Pytanie na śniadanie. Gospodarze śniadaniówki stali się tak popularni, że upomniała się o nich konkurencja. Wspólnie przyjęli ofertę i przeszli do TVN. Tym samym od kilkunastu lat witają się o poranku z widzami Dzień Dobry TVN. Prezenterzy zaskarbili sobie sympatię fanów nie tylko profesjonalizmem, ale przede wszystkim poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie i świata.

Marcin Prokop zapozował na tle niecodziennego baneru

Marcin Prokop jest jedną z tych gwiazd, która aktywnie działa w social mediach. Tam stara się swoim obserwatorom dostarczać przede wszystkim pozytywnych treści i sprawić, że mogą się uśmiechnąć. Na Instagramie pokazuje nie tylko to jak wyglądają kulisy jego pracy, ale też urywki prywatności.

Podczas spaceru natknął się na bardzo ciekawy baner, który postanowił pokazać swoim followersom.  Na jednym z ogrodzeń pojawiło się nietypowe wyznanie miłosne.

Nie wiem, kim jest karol i co przeskrobał, ale ewidentnie się chłop stara – napisał.

Zdjęcie, które wrzucił do sieci wywołało prawdziwą lawinę komentarzy, a fani zaczęli tworzyć różne historie tej miłości.

  • Ja bym mu dała jednak szansę.
  • Jakby się starał to na płocie nie musiałby tego pisać.
  • Wstyd na całą wieś .
  • Karol trzymam za Ciebie kciuki chłopie.
  • A może naprawdę kocha?

Fani Marcina mocno zainteresowali się tą historią, a nawet zaczęli dopytywać, gdzie można zobaczyć to osobliwe wyznanie miłości. Dziennikarz sam w hasztagach nawołuje, żeby kobieta dała ukochanemu szansę. Po rekomendacji dziennikarza można się domyślać, że ma większe szanse.


Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop i Dorota Wellman w autorskiej wersji Czerwonego Kapturka

Marcin Prokop i Dorota Wellman w autorskiej wersji Czerwonego Kapturka

Marcin Prokop Dorota Wellman

Marcin Prokop Dorota Wellman

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×