Marcin Prokop nieźle świrował na mieście. Było o włos od tragedii. Świadek ostro zareagował: „Naj*** to do domu!”

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop pochwalił się na Instagramie nietypowym widokiem. Pozwolił sobie na odrobinę szaleństwa na mieście. Reakcje internautów są rozbrajające.

Marcin Prokop pracował w wielu mediach. Na stałe związał się z TVN. W duecie z Dorotą Wellman współprowadzi format Dzień Dobry TVNTysiące widzów śledzą każdy odcinek z ich udziałem. Mają oni też szansę na obserwowanie idola w mediach społecznościowych. Dziennikarz jest aktywny na Instagramie, gdzie zgromadził blisko 700 tysięcy followersów.

Wczoraj nieźle ich przestraszył, gdy na jego profilu znalazło się zdjęcie, na którym widać go pokrytego gipsem. Wolna od tego materiału pozostała tylko głowa gwiazdora.

Na szczęście to tylko „ubranko” do roli w filmie, chociaż poleżenie w tym garniturku zaledwie przez kilka godzin uzmysłowiło mi, z czym muszą mierzyć się ci, którzy naprawdę walczą z podobnymi wyzwaniami. wszystkim im wysyłam serdeczne pozdrowienia i wyrazy najgłębszej empatii, której czasami brakuje ludziom zdrowym. no i, poza wszystkim, uważajcie na siebie, kochani – uspokoił Marcin.

Marcin Prokop pokazał, jak szaleje na mieście

Dziś, w środę, dziennikarz dodał nieco „lżejszą” treść. Pokazał ujęcie, na którym zapozował podczas wykonywania trików na deskorolce. Niestety chyba nie wychodziło mu najlepiej, a wręcz wyglądał tak, jakby miał zaraz upaść na posadzkę.

Tak mogłaby wyglądać reklama jakiejś kliniki ortopedycznej – napisał w opisie fotki.

Pod postem zaroiło się od komentarzy:

  • „Naj*** to do domu”.

  • Próbowałam uczyć się jeździć na rolkach i bardzo szybko życzliwy sąsiad sprowadził mnie na ziemię: Wiesz, że jak się połamiesz, to w twoim wieku już się nie zrośniesz.

  • Nie no, ale numer na desce spoko… w stylu chwilę przed tragedią.

  • Wyobraziłem sobie Pana z ręką w temblaku i nogą w gipsie, jak pokazuje Pan to zdjęcie mówiąc: „A to było na chwilę przed… – żartowali fani Marcina.

A wy jeździliście kiedyś na deskorolce?


Marcin Prokop na deskorolce

Marcin Prokop na deskorolce

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×