Marcin Prokop pokazał, co robi Dorota Wellman w studiu „Dzień Dobry TVN”: „Cioteczka coś plecie”. Wpis poruszył internautów: „Mądrze gada”

Dorota Wellman i Marcin Prokop

Dorota Wellman i Marcin Prokop

Marcin Prokop dodał nowy wpis na Instagramie, w którym opublikował nowe zdjęcie Doroty Wellman. Zdradził, co jego telewizyjna partnerka robi w studiu Dzień Dobry TVN. Internauci są zachwyceni.

Marcin Prokop Dorota Wellman od dawna tworzą duet, który cieszy się sporą sympatią widzów śniadaniówek. Razem przed kamerami debiutowali w Pytaniu na śniadanie. W 2007 roku przenieśli się do Dzień Dobry TVN. Od tego momentu regularnie goszczą na antenie. Zachwycają widzów swoim profesjonalizmem i podejściem do zaproszonych do studia gośćmi.

Niedawno szerokim echem w mediach odbił się fakt, że Prokop zmienił partnerkę. Zamiast Doroty, u jego boku pojawiła się Małgorzata Ohme. Gdy mnóstwo internautów zaczęło się tym niepokoić, prezenter zabrał głos. Wytłumaczył, że Wellman nie znika z telewizji. W ostatnim momencie po prostu coś jej wypadło:

W trosce o narodowy spokój, spieszę poinformować, że jutro widzimy się na ekranie „ddtvn” w składzie il classico. niestety, żadna z sensacyjnych teorii na temat dzisiejszego zniknięcia cioteczki wellman nie jest prawdziwa. nie zepsuł się jej budzik, nie została porwana przez kosmitów, ani zwolniona przez edytę herbuś. życie jest dużo bardziej zwyczajne – coś jej w ostatniej chwili wypadło. i nie był to ząb. do jutra!

Marcin Prokop pokazał, co robi Dorota Wellman poza kamerami DDTVN

W sobotę Marcin Prokop dodał nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pojawia się Dorota Wellman. Prezenterka pozuje ubrana w kolorową sukienkę. Chociaż pozuje na wprost obiektywu, nie widać jej twarzy. Tę zasłania koronkowy łapacz słów. Dziennikarz postanowił zażartować z sytuacji i nawiązał do niej w opisie pod zdjęciem:

Cioteczka coś plecie.

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Marcin Prokop (@_marcinprokop_)

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach doceniają poczucie humoru gwiazdora TVN i podkreślają, że bardzo lubią, gdy duet Prokop – Wellman pojawia się na antenie:

  • Mo niby plecie, ale mądrze gada. Świetny wpis.
  • Teraz w weekendy mogę was oglądać w DDTVN, bo w tygodniu od 6 do 14:30 w robocie. Świetne są odcinki z Waszym udziałem.
  • Pięknie uplecione.

Oglądacie weekendowe wydania Dzień Dobry TVN?


Marcin Prokop pokazał, co Dorota Wellman robi w studiu Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop pokazał, co Dorota Wellman robi w studiu Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop, Dorota Wellman - Jesienna ramówka TVN 2021

Marcin Prokop, Dorota Wellman - Jesienna ramówka TVN 2021

Marcin Prokop i Dorota Wellman - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×