Marcin Prokop zdradził, w jaki sposób wybrano nowego prowadzącego „Mam Talent!”. W szczerym wpisie ujawnił, co sądzi o Michale Kempie

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop ocenił nowego współprowadzącego Mam Talent!, Michała Kempę. Dodał wpis na Instagramie, w którym ujawnił nieznane kulisy rekrutacji.

Mam Talent! to program lubiany przez widzów, który pojawił się na antenie w 2008 roku. Jesienią zostanie wyemitowany trzynasty sezon. W porównaniu do poprzednich edycji zmieni się skład jury. Miejsce Agustina Egurroli, który rozpoczął współpracę z TVP, zajmie Jan Kliment, tancerz, któremu popularność przyniósł udział w programie Taniec z gwiazdami. Nowy oceniający w Dzień Dobry TVN powiedział, że ma nadzieję, iż poradzi sobie z tym wyzwaniem:

Jestem bardzo podekscytowany i ciekawy, jak sobie dam radę w tej nowej roli. Trzymajcie kciuki!

W programie pojawi się też nowy współprowadzący. Przez lata u boku Marcina Prokopa pojawiał się Szymon Hołownia. Dziennikarz związał drogę zawodową z polityką. W trzynastym sezonie jego miejsce zajmie Michał Kempa, komik i stand-uper. Mężczyzna na temat swojej nowej roli wypowiedział się na antenie śniadaniówki TVN-u. Nie powstrzymał się od żartów:

To jest wielka radość przede wszystkim. Dla mnie, dla rodziny dla lokalnej tutaj społeczności (…). No ja się spodziewam apanaży przede wszystkim, że ja będę mógł już sobie żyć, pozwolić. Ja mam tylko pole po rodzicach w Międzyrzeczu. No to są koszta. (..) I to nie jest tak, że to trzeba jeden dwa odcinki, ale to trzeba cały sezon Mam Talent zapracować – skomentował Michał Kempa.

Marcin Prokop ocenił Michała Kempę w roli prowadzącego. Co napisał?

Marcin Prokop dodał nowy wpis na Instagramie, w którym ujawnił, że wiele osób pyta go, co sądzi o nowym prowadzącym Mam Talent!. Zdradził nieznane kulisy rekrutacji i przekazał, że sam go wybierał:

ludzie pytają mnie, co sądzę o nowym współprowadzącym „mam talent”. mógłbym tutaj napisać, że sam go przecież wybierałem, więc raczej sądzę dobrze. mógłbym napisać, że @pankempa fajny taki, zabawny, że lubi mówić do ludzi per „pan”, nawet jeśli to pani. że uwielbia staruszki (z wzajemnością), dlatego często można go spotkać pod halą mirowską oraz że mógłby przejąć rodzinną fabrykę brzeszczotów ale zamiast metalurgicznej łatwizny wolał krew, pot, łzy i ugór świata rozrywki, więc szacunek. mógłbym napisać, że postawił mi nie jedno, a dwa piwa i do tego nietanie, kraftowe, dla znawców. ale zamiast tego wszystkiego, po prostu wkleję tutaj to, co napisała jedna z komentujących, wyczerpując temat.

Prokop do wpisu dołączył komentarz internautki, który w jego ocenie doskonale oddaje to, co czuje:

To będzie wyglądać jak Hollywoodzkie filmy: ostry gliniarz dostaje nowego partnera, po śmierci swojego poprzedniego, który był jego przyjacielem i tak ogólnie uratował mu kilka razy życie… A teraz przychodzi młody, wymądrza się i nic nie wie o niczym i twardy nie jest. Ale na koniec filmu już jest dobrze. Ten stary gliniarz nawet zaczyna mniej pić, bo ten młody ciągle go o coś pyta i staremu już zostało mało czasu na pesymizm.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcin Prokop (@_marcinprokop_)

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach piszą, że bardzo podoba im się wybór współprowadzącego:

  • Szkoda, że nie można dać dwóch lajków, bo to najlepsze co dzisiaj zobaczyłam, oczywiście poza wygraną polskich siatkarzy.
  • Michał jest świetny. Wystarczy obejrzeć szkielko. Nawet jest dzisiaj.
  • Nie mogę się doczekać, to będzie wybuchowy duet Policjantów.

Czekacie na nowe odcinki Mam Talent!?


Marcin Prokop o nowym prowadzącym Mam Talent!

Marcin Prokop o nowym prowadzącym Mam Talent!

Kto poprowadzi Mam talent! z Marcinem Prokopem?

Kto poprowadzi Mam talent! z Marcinem Prokopem?

Michał Kempa w DDTVN

Michał Kempa w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×