Szukaj

Marcin Prokop szczerze karierze politycznej Szymona Hołowni. Nikt nie mógł ująć tego lepiej

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop w najnowszym wywiadzie wypowiedział się na temat Szymona Hołowni. Co sądzi o tym, że jego kolega odszedł z show-biznesu i skupił się na polityce?

Szymon Hołownia wystartował w wyborach prezydenckich. Prowadził aktywną kampanię, w ramach której spotykał się z potencjalnymi wyborcami, udzielał wywiadów, brał udział w debatach. Chociaż jego kandydatury nie popierała żadna z partii politycznych, osiągnął bardzo wysoki wynik.

Na Szymona zagłosowało prawie 14 procent wyborców. Był trzeci, tuż za Andrzejem Dudą i Rafałem Trzaskowskim. Dziennikarz po ogłoszeniu wyników zapewniał, że jego kariera polityczna się nie skończy i nadal będzie bardzo aktywny.

Marcin Prokop o Szymonie Hołowni. Jak ocenia jego pomysł na karierę?

Szymon, zanim zajął się polityką, pracował m.in. w TVN-ie. Prowadził Mam Talent, a na scenie towarzyszył mu Marcin Prokop. Drugi ze wspomnianych panów niedawno przyjął zaproszenie od serwisu Gala. W czasie rozmowy nie zabrakło wątku pierwszej tury wyborów prezydenckich.

Marcin powiedział, że czasami jest trudno nadążyć za Hołownią:

Szymon nie jest osobą jednoznaczną i jak każdy wyjątkowy człowiek ma bardzo wiele różnych odcieni, czasem nadążanie za nim bywa trudne. Teraz wszedł w dziedzinę, która jest mi zupełnie obca i z którą nie chcę mieć nic wspólnego, czyli w politykę

Prokop dodał, że jego kolega nie związał się z polityką, by zarobić pieniądze. Kierują nim inne przesłanki — chce zmienić świat na lepsze:

To jest człowiek, który wszedł do polityki nie po pieniądze, bo mógłby zarobić je w zupełnie innym miejscu. Jest bardzo sprawnym menedżerem, pod wieloma względami jest osobą wybitną. Liczę na to, że Szymon zmieni ten świat na tyle, że będę mógł spojrzeć na politykę łaskawszym okiem

Warto dodać, że Hołownia nie planuje na razie wracać do telewizji. Chociaż na start w wyborach wydał całe swoje oszczędności, nie zamierza rezygnować ze swoich planów.


scena z: Marcin Prokop, Szymon Hołownia, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Marcin Prokop, Szymon Hołownia, fot. Baranowski/AKPA

akpa20131130_talent_mb_3888

scena z: Tomasz Kabis, Marcin Prokop, Szymon Hołownia, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Szymon Hołownia i Marcin Prokop

Fotografia: AKPA

Dodaj komentarz

 • Za szymonem pisze:

  On jedynie prosi o wsparcie bo nie kradnie pod stołem naszych podatków i wszystko na kampanię wykładał że swoich pieniędzy a nie jak inni naszych portfeli. Szkoda że szymon nie jest naszym nowym prezydentem pierwszy raz był by człowiek równy z nami nasza zwykły człowiek taki jak my placacy podatki.

 • Anna pisze:

  Hołownia jest super

 • Gość pisze:

  Hołownia to super gość

 • Gość 2 pisze:

  niech woła samo się nie zrobi nie chcesz nie dasz uważasz ze wart Twojego wsparcia dasz

 • Iza pisze:

  Bo pieniądze z nieba nie lecą. A jak się nie ma wsparcia finansowego z „worka partii” to trzeba o nie prosić ludzi. Każdy bez zmuszania daje ile chce, kiedy chce na co chce. Baa i komu chce. To uczciwe podejscie. Z pewnością wszystko będzie dobrze wydane i rozliczone (bo władza czuwa). A Pan Holownia jest uczciwym mężczyzną. Prosi o pieniądze dla dobra wielu obywateli. Wielu ludzi prosi o wsparcie finansowe. A On orsi dla Nas nie dla siebie (nie na swoje utrzymanie). Pozdrawiam serdecznie ????

 • Gość pisze:

  Chętnie przekażę podatek od marzeń

 • Gość pisze:

  czyli tak to powiedział (Prokop) , że nie powiedział nic

 • gość pisze:

  A już woła o pieniądze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×