Szukaj
Marcin Prokop zaśpiewał w „Dzień Dobry TVN”! Zafundował fanom niezapomniane wrażenia [WIDEO] - galeria
Marcin Prokop zaśpiewał w „Dzień Dobry TVN”! Zafundował fanom niezapomniane wrażenia [WIDEO] zdjecie 1
Zobacz, jak sobie poradził

Marcin Prokop zaśpiewał w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop wystąpił w Dzień Dobry TVN, ale tylko podczas przerwy na reklamę. Niestety prezenter nie mógł dokończyć swojego wykonu bowiem nagle uszkodził się sprzęt. Zabawne wideo umieszczono na Instagramie.

Marcin Prokop od dawna jest niekwestionowaną gwiazdą TVN-u, prezenter znany ze swojej spontaniczności współprowadzi wraz z Dorotą Wellman program śniadaniowy. Oprócz Dzień Dobry TVN Marcin jest doskonałym konferansjerem, największe gale TVN należą do niego. Fani Prokopa uwielbiają jego dystans do życia oraz ogromne poczucie sarkastycznego humoru.

Ostatnio Marcin wykazał się kolejnym swoim talentem. Gwiazdor w przerwie prowadzenia śniadaniówki postanowił zaprezentować swój wykon wokalny. Jego przebojowy występ natychmiast został  udostępniony na oficjalnym Instagramie porannego show.

Marcin podczas przerwy na reklamy chwycił za mikrofon, po czym zaśpiewał własną wersję  utworu Nie poddawaj się zespołu Najlepszy przekaz w mieście. Dziennikarz stworzył szalony tekst, jak również zaprezentował fantastyczny oryginalny układ taneczny. Okazało się jednak, że prezenter nagle zakończył swój występ, ponieważ jego energetyczne ruchy uszkodziły sprzęt muzyczny:

Tymczasem w przerwie na reklamy – czytamy na stronie DDTVN na Instagramie.
Występ gwiazdora TVN natychmiast przypadł do gustu internautom, którzy swój zachwyt wyrazili w licznych komentarzach. Internauci są pod ogromnym wrażeniem ukrytego talentu swojego idola.Czekacie na jego kolejny performance?https://www.instagram.com/p/Bsclodnirqj/ https://jastrzabpost.pl/newsy/marcin-prokop-mieszkanie-lodowka-zdjecia_702919.html#galeria0 https://jastrzabpost.pl/newsy/marcin-prokop-dzien-dobry-tvn-kulisy-zdjecie_691264.html https://jastrzabpost.pl/newsy/marcin-prokop-w-szczerym-wywiadzie-dla-viva_617371.html

Zobacz także: Marcin Prokop zaśpiewał w „Dzień Dobry TVN”! Zafundował fanom niezapomniane wrażenia [WIDEO]
×