Szukaj

Marcin Prokop mieszka jak w raju. W domu ma nawet wypasiony pokój do gier. Czego tam nie ma!

Marcin Prokop ze spuszczonymi spodniami w garderobie

Marcin Prokop ze spuszczonymi spodniami w garderobie

Marcin Prokop zaprosił fanów do swojego domu i pokazał pokój do gier. Wystrój robi wrażenie. To tutaj dziennikarz zabija nudę w czasie pandemii.

Marcin Prokop to niezwykle popularny polski dziennikarz. Skończył studia na wydziale finansów i bankowości, więc z zawodu jest specjalistą ds. marketingu bankowości elektronicznej. Jak sam przyznał w OOH Magazine – praca w banku szybko go znudziła, bo okazała się „dużym rozczarowaniem, urzędniczym piekiełkiem powtarzalnych, nieciekawych rytuałów”.

Karierę rozpoczął jako dziennikarz w 1997 roku, publikując pierwsze teksty w Machinie. Był także redaktorem naczelnym tygodnika Przekrój i prowadził autorskie audycje w Radio Zet czy Radio Złote Przeboje.  To było jednak za mało dla poszukującego dziennikarza.

W 2001 zadebiutował jako prezenter telewizyjny, prowadząc programy w MTV Polska, których był również współautorem. W latach 2004–2007 pracował w Dwójce, by w 2007 roku przejść do TVN, gdzie oprócz Dzień Dobry TVN współprowadzi talent-show Mam talent.

Nudną stabilizację w banku zamieniłem na dziennikarską przygodę, która bardzo szybko mnie wciągnęła. Okazało się, że mam do tego predyspozycje, że się sprawdzam. Kolejne etapy, w tym telewizja, były naturalną konsekwencją rozwoju w dziedzinie, która stała się moją prawdziwą pasją. O której, do dziś nie myślę jako o pracy, tylko o życiowym hobby. Jestem szczęściarzem – przyznał w jednym z wywiadów.

Co pomogło Marcinowi Prokopowi przetrwać pandemię?

Marcin Prokop nie ukrywa, że w czasie pandemii zakupił Play Station i to była jedna z jego najlepszych decyzji w tym czasie. Na Instagramie dziennikarz pokazał swój pokój, w którym spędza sporo czasu, grając w gry. Centralnym miejscem jest oczywiście ogromny telewizor.

Tak wygląda człowiek, który po raz kolejny nie wykorzystał idealnej okazji do strzelenia gola… ale wykorzystał okazje na ustrzelenie dobrego dilu. tyle, że nie na boisku, a na stronie euro.com.pl – link w stories. gdybym był ambitnym junior accountem w agencji reklamowej, dopisałbym jeszcze hasło, że znajdziecie tam mnóstwo niecodziennych obniżek cenowych, które odmienią waszą codzienność, a nawet odświętność – napisał na Instagramie.

Pokój gier w domu Marcina robi wrażenie. Można w nim znaleźć nie tylko technologiczne cuda, ale także muzyczne sprzęty, takie jak pianino czy gitara.

Podejrzewaliście Marcina o takie zamiłowanie do gier?


Marcin Prokop (1)

Marcin Prokop

Marcin Prokop - dom w Stanach Zjednoczonych

Marcin Prokop - dom w Stanach Zjednoczonych

Marcin Prokop z wąsami

Marcin Prokop z wąsami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×