Marcin Prokop opublikował swoje „brzydkie zdjęcie”. Fani: „To sobie Kaczorowska nazbierała”. Niezła riposta

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop wpisem na Instagramie skomentował słowa Agnieszki Kaczorowskiej o modzie na brzydotę. Riposta dziennikarza rozbawiła internautów.

Słowa Agnieszki Kaczorowskiej na temat treści, które promują modę na brzydotę w social mediach, zapewne miały być tylko kolejnym przemyśleniem, którym podzieliła się w sieci aktorka. Z pewnością nie spodziewała się wielkiej burzy, jaką wywołała swoim postem.

Obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive. Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”?Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile ? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach? – napisała.

Wyjaśniła też, dlaczego jej zdaniem jest to moda szkodliwa. Podkreśliła, że należy koncentrować się na pozytywach, a nie być negatywnym, i jak to malowniczo określiła taplać się w Twoim lub czyimś błotku. Po tym, jak została skrytykowana przez wiele gwiazd i influencerek, przeprosiła, ale echa ciągle nie milkną.

Zobacz także: Gwiazdy miażdżą Kaczorowską za wpis na IG. Co takiego napisała? „Krzywdzące kocopoły”. Aktorka już zareagowała

Swoje trzy grosze postanowił dorzucić Marcin Prokop, który ze charakterystycznym urokiem odniósł się do postu Kaczorowskiej.

Marcin Prokop komentuje post Kaczorowskiej

Marcin Prokop to prezenter, który od lat związany jest ze stacją TVN, gdzie ma ugruntowaną pozycją i jest uwielbiany przez widzów. W najbliższym czasie fani będą mogli oglądać go w roli prowadzącego Mam Talent!. Póki co regularnie pojawia się jako współprowadzący porannego pasma Dzień Dobry TVN. Widzowie niezwykle cenią jego duet z Dorotą Wellman.

Prokop jest także bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Często dzieli się z fanami swoimi przemyślenia, okraszając wszystko charakterystycznym poczuciem humoru. W jednym ze wpisów postanowił ustosunkować się do kontrowersyjnego postu Agnieszki Kaczorowskiej.

Opublikował swoje niekorzystne zdjęcie i napisał:

w ramach mody na brzydotę, wrzucam zdjęcie, które znalazłem w swoim telefonie. nie znam gościa ale wydaje mi się wystarczająco odrażający aby wpisać się w panujący trend.
#polishboy #polish #sobie #sam

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcin Prokop (@_marcinprokop_)

Wpis Prokopa spotkał się z żywiołową reakcją internautów:

  • Co Ty?! W nogach by nie spał – napisał Qczaj.
  • Kokietujesz, wrzuć naprawdę brzydkie –  Małgosia Ohme.
  • Strzaskany słońcem niczym kierowca wielbłąda.
  • A twarz to Panu Michał Anioł dłutem haratał.
  • To sobie Kaczorowska nazbierała.
  • Tak brzydki,że aż piękny – piszą.

Riposta dziennikarza całkiem w jego stylu.


Marcin Prokop -

Marcin Prokop - "brzydkie zdjęcie"

Marcin Prokop i Dorota Wellman w piórkach

Marcin Prokop i Dorota Wellman w piórkach

Kto poprowadzi Mam talent! z Marcinem Prokopem?

Kto poprowadzi Mam talent! z Marcinem Prokopem?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×