Marcin Prokop pokazał imponującą willę! Amerykański przepych aż bije po oczach!

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop podróżuje po Stanach Zjednoczonych Ameryki, kręcąc swój program Stany Prokopa. W przedsięwzięciu tym towarzyszy mu młodszy brat, Sebastian Prokop, który jest jego operatorem. Pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem z piękną willą w tle. Czy dziennikarz chce kupić dom w Detroit? 

Marcin Prokop, podczas zwiedzania Detroit, znalazł willę, której właścicielem jest słynny amerykański muzyk, polskiego pochodzenia, Jack White. Okazuje się, że znany artysta sprzedaje swój dom. Pochodząca z początków XX wieku posiadłość została wystawiona na sprzedaż, za ponad milion dolarów!

Dom jest piękną biało-kremową rezydencją zbudowaną w 1914 roku. Otaczają ja dęby. Budowla to typowo kolonialna architektura. Ganek z kolumnami, zdobienia, dach przykryty gontem. Rezydencja, oprócz walorów estetycznych i znamion luksusu, posiada też ciekawą historię. Przede wszystkim mieszkańcami byli wybitni obywatele Detroit.

Przykładami są adwokat Ralph Phelps, który go zbudował, i znana aktorka Ann Harding. Jednak najsłynniejszym właścicielem był muzyk Jack White z The White Stripes. To on nadał domowi nowoczesnego charakteru. Jeden z pokoi pomalował też własnoręcznie. Historia mówi, że pewnego dnia, kiedy mieszkał tam z Renee Zellweger, nudzili się, kupili trochę farby i pomalowali sypialnię na teksturowany, zamszowy brąz.

Na oszałamiających, dębowych schodach posiadłości powstał album zespołu The White Stripes Get Behind Me Satan z 2005 roku, wpisując tym samym dom na karty historii muzyki. 

Prokop jest znanym wielbicielem dobrej muzyki, nie dziwi więc selfie przed wystawionym na sprzedaż domem White’a.

Zobacz: Marcin Prokop pokazał swoje domowe królestwo! Zobaczcie czym zajmuje się poważny dziennikarz w wolnych chwilach!

Zobacz: Żona Marcina Prokopa swoją urodą i sylwetką powala na kolana! Jej Instagram to kopalnia pięknych zdjęć!

Zobacz: Kuba Wojewódzki i Marcin Prokop zostali perfidnie wrobieni w szalony biznes życia! Wielu ich fanów się nabrało!

 


Marcin Prokop - dom w Stanach Zjednoczonych

Marcin Prokop - dom w Stanach Zjednoczonych

Marcin Prokop w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Marcin Prokop - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×