Szukaj

Wellman kusi w szortach, a Prokop bez koszulki. Para z DD TVN pokazuje coraz więcej. Takich ich nie zobaczymy na wizji

Prokop i Wellman

Prokop i Wellman

Ekipa programu Dzień Dobry TVN wakacje wykorzystuje w pełni. Dorota Wellman wyjechała do Grecji i pokazała się w kusych szortach. Teraz Marcin Prokop postanowił zrzucić koszulkę. 

Dzień Dobry TVN na ekranach telewizorów możemy oglądać już od 15 lat.  Program nadawany jest na żywo ze studia w centrum Warszawy. Trzonem emisji są rozmowy z zaproszonymi gośćmi, ale także różne stałe bloki tematyczne. Przez ten okres czasu prowadzący program wyrośli na prawdziwe gwiazdy. Chociaż obsada wśród prezenterów zmieniała się już niejeden raz, to na duet Wellman i Prokop zawsze możemy liczyć.

Dorota Wellman i Marcin Prokop to para prowadzących, która najdłużej ze sobą współpracuje. Już od 12 lat pojawiają się w studiu śniadaniówki. Widać, że podczas programu dogadują się niemal bez słów. Jest to jeden z najbardziej lubianych przez widzów duetów. Niektórzy bowiem tylko i wyłącznie dla nich zasiadają codziennie przed telewizorami. Dziennikarze zaskarbili sobie ogromną sympatię fanów nie tylko ze względu na swój profesjonalizm, ale także pogodne usposobienie, dystans do siebie, oraz sporą dawkę dobrego poczucia humoru.

Dorota Wellman i Marcin Prokop na wakacjach. Pokazali więcej niż w DD TVN

Dorota Wellman w ramach nagrań do śniadaniówki udała się wraz z Bartkiem Jędrzejakiem do słonecznej Grecji. Pogodynek umieścił na swoim profilu kadr, na którym pojawiła się także dziennikarka. Dorota na zdjęciu pozuje w kusych jeansowych szortach, t-shircie w paski, oraz czarnych japonkach. Za swój wakacyjny look zebrała sporo komplementów. Pod postem natychmiast pojawiła się cała masa ciepłych słów pod jej adresem. Duet z Dzień Dobry TVN zdradził również, że szykuje dla widzów prawdziwą niespodziankę.

Teraz z kolei w nieco mniej oficjalnym wydaniu postanowił zaprezentować się Marcin Prokop. Chociaż nie wyjechał on do Grecji, to widać, że jego wypoczynek jest równie udany. Dziennikarz zamieścił właśnie post, na którym pozuje razem ze swoim pupilem. Wstawił zdjęcie bez koszulki, czym wzbudził spore zainteresowanie wśród internautów.

Obserwatorzy zwrócili uwagę nie tylko na uroczego pupila Rufusa, który posłużył swojemu panu za poduszkę, ale także na tatuaże Marcina.

  • Piękny Wippet i piękne tatuaże.
  • Nie wiedziałam, że ma pan tatuaże.
  • Ten psiak jest po prostu uroczy. Widać, że wypoczynek jest udany.
  • Pasujecie do siebie.
  • Taki urlop to ja rozumiem!

Po uśmiechu prezentera i błogim wylegiwaniu się jego psa widać, że wakacje wykorzystują w pełni.


Marcin Prokop na wakacjach

Marcin Prokop na wakacjach

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak w Grecji

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak w Grecji

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×