Szukaj

Znany sportowiec kończy karierę i przesiada się do karetki. Za darmo wesprze służbę zdrowia

Marcin Najman

Marcin Najman

Marcin Najman myśli o sportowej emeryturze, do czego przyznał się w w sieciZdradził, że gdy do tego dojdzie, chciałby spróbować swoich sił jako kierowca karetki. Co na to internauci?

Marcin Najman jest polskim pięściarzem, zawodnikiem mieszanych sztuk walki, a także kick-bokserem. Popularność przyniósł mu udział w programie reality show Big Brother V, a także przegrane przed czasem pojedynki, które stoczył na galach KSW. Od jakiegoś czasu sportowiec jest związany z federacją FAME MMA.

Marcin Najman chce zostać kierowcą karetki

Marcin Najman ma 41 lat i już myśli o sportowej emeryturze. Chociaż stanie do walki w listopadzie, gdy zmierzy się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, zapowiada, że po tym pojedynku kończy karierę. W jednym z filmików w social mediach podkreśla, że chce i życzy sobie tego, by była to jego ostatnia walka:

 Na kilku portalach przeczytałem, że Najman jednak nie kończy kariery i będzie dalej walczył. Słuchajcie, nie… Bzdura! Powiedziałem, że to moja ostatnia walka i dajcie żyć. Chcę i życzę sobie tego, żeby to była moja ostatnia walka. To już jest wystarczająco długo — komentował w materiale wideo.

Najman nie zamierza jednak odpocząć. Gdy zakończy karierę sportowca, ma już na siebie określony plan. Nie tylko chce wydać swoją biografię, ale także myśli o tym, by zostać kierowcą karetki. Jest gotowy nawet zrezygnować z wynagrodzenia:

Powiem wam, czym w przyszłości zamierzam się zająć, oprócz tego, że piszę biografię. Chciałbym zostać kierowcą karetki. Myślę, że tam przydam się najbardziej. Ci, którzy ze mną jeździli, wiedzą doskonale, że predyspozycje mam. Coś dla społeczeństwa pozytywnego ode mnie. Nawet nie muszę pobierać za to wynagrodzenia. Wystarczy, że mi ZUS zapłacą i mogę jeździć.

Pomysł na życie Najmana podoba się internautom. Pod materiałem wideo umieszczonym na Twitterze

  • Najważniejsze mieć plan na przyszłość — pomagać. Pozdrawiam panie Marcinie.
  • Jak powiedział, tak zrobi. To solidny człowiek.
  • No i super Marcin oby tak dalej!

Trzymamy kciuki, by Marcinowi udało się zrealizować plany.


Marcin Najman z żoną

Marcin Najman z żoną

Marcin Najman i Jahmai Satisch - konferencja prasowa przed Boxing Night 12

Marcin Najman i Jahmai Satisch - konferencja prasowa przed Boxing Night 12

Marcin Najman - konferencja prasowa przed Boxing Night 12

Marcin Najman - konferencja prasowa przed Boxing Night 12

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×