Marcin Mroczek pożegnał się z widzami „M jak Miłość”. Wideo zmroziło serca fanów produkcji. Piotr Zduński znika z serialu?

Marcin Mroczek żegna się z widzami M jak Miłość

Marcin Mroczek żegna się z widzami M jak Miłość

Marcin Mroczek pożegnał się z widzami M jak Miłość na swoim Instagramie. W serca fanów wdarł się niepokój. Nie zobaczą Piotra Zduńskiego po wakacjach?

Marcin Mroczek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów serialowych w Polsce. Przez ostatnie 20 lat gra w M jak Miłość. Nie sposób jest wyobrazić sobie, aby mogło w nim zabraknąć ulubionej pary Polaków, którą tworzy Piotr Zduński i Kinga Zduńska, którą gra Katarzyna Cichopek. W zasadzie na naszych oczach wyrósł na gwiazdę produkcji.

Dlatego jego relacja na Instagramie zmroziła fanów M jak Miłość. Nie zobaczą już Piotra Zduńskiego? Co z jego wątkiem?

Marcin Mroczek żegna się z widzami M jak Miłość

Marcin Mroczek pożegnał się na swoim Instagramie z widzami i ogłosił koniec na planie M jak Miłość. W nowym sezonie w obsadzie zabraknie jednego z głównych bohaterów, który występuje w serialu już od 21 lat? Do tego aktor regularnie publikował na swoim Instagramie ciekawostki z planu i pokazywał serial od kulis. W jednej chwili wszystko to miałoby się skończyć?

Uspokajamy. Serialowy Piotr Zduński nie żegna się z produkcją na zawsze, tylko na miesiąc. Marcin Mroczek poinformował w swojej relacji na Instagramie, że to jego ostatni dzień na planie przed przerwą wakacyjną

Słuchajcie, a u nas na planie to jest ostatni dzień przed przerwą wakacyjną. Mamy właśnie przed sobą ostatnią scenę i będziemy musieli się pożegnać na ponad miesiąc z Deszczową i oczywiście z moimi relacjami z planu serialu M jak miłość, ale czekajcie już od września zaczynamy i znowu będę wam relacjonował, co tu dla was robimy, co tu nagrywamy i oczywiście od września nowe odcinki! – taką wiadomość przekazał fanom M jak Miłość.

Po wakacjach fani dalej będą mogli śledzić losy swojego ulubionego bohatera w M jak Miłość.


Marcin Mroczek

Marcin Mroczek - taras

Marcin Mroczek – wiosenna ramówka TVP 2020

Marcin Mroczek – wiosenna ramówka TVP 2020

Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek

Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×