Szukaj

Marcin Mroczek spędził święta w tropikalnym raju. Jego żona w bikini kusiła ponętnymi kształtami

Marcin Mroczek z rodziną na Zanzibarze

Marcin Mroczek z rodziną na Zanzibarze

Marcin Mroczek pochwalił się pięknymi zdjęciami z tropików. W tym roku razem z rodziną Boże Narodzenie spędził na Zanzibarze. Jego żona zachwyciła figurą w bikini.

Marcin Mroczek jest jedną z największych gwiazd M jak miłość. Publiczność pokochała go do tego stopnia, że gdy tylko wziął udział w Tańcu z gwiazdami, dotarł do półfinału. Razem z Edytą Herbuś zajął 3. miejsce, ale była to tylko zapowiedź tego, co wydarzyło się kilka miesięcy później. Para wygrała drugą edycję tanecznej Eurowizji.

Od samego początku, gdy tylko pojawił się w serialu o rodzinie Mostowiaków, jego życiem zaczęła interesować się kolorowa prasa. Oczywiście najwięcej emocji zawsze budziły jego związki. Przez pewien czas był z Agnieszką Hyży (wtedy Popielewicz). Później poznał swoją obecną żonę – Marlenę Muranowicz. Z modelką od 7 lat tworzy bardzo zgodne małżeństwo. Doczekali się już dwóch synów. Starszy, Ignacy, ma już 4 lata, a Kacper jest od niego o rok młodszy.

Marcin Mroczek z rodziną spędzają święta na Zanzibarze

Aktor razem z rodziną tegoroczne święta postanowił spędzić w nieco innym klimacie niż dotychczas. Razem z żoną spakowali walizki i wybrali się na egzotyczną wyspę Zanzibar. Ostatnio jest to ulubiony kierunek polskich gwiazd. Wypoczywali tam już Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki, Joanna Racewicz, a kilka dni temu kadrami z tropików chwaliła się Natalia Kukulska.

Marcin i Marlena razem z synami postanowili uciec od pandemii i obostrzeń. W tropikalnym klimacie spędzili Boże Narodzenie. Zdjęciami z pobytu w Tanzanii chętnie dzielą się z internautami. Nie szczędzą bajecznych widoków i chętnie pokazują swoją rodzinną sielankę. Na dotychczas udostępnionych fotkach możemy zobaczyć małżonków i ich synów.

Z informacji dołączonej do jednego ze zdjęć dowiadujemy się, że Marcin, Marlena i ich pociechy wrócą do Polski w ciągu kilku najbliższych godzin. Oznacza to, że 2021 rok powitają już w Warszawie.

To były cudowne 7 dni w raju. Z żalem żegnamy się z Zanzibarem i mówimy do zobaczenia

Żona Marcina nie szczędziła fanom pięknych kadrów, na których można podziwiać jej obłędną figurę i ponętne kształty. W komentarzach nie zabrakło oczywiście komplementów. Wygląda na to, że Wigilia w tropikach była bardzo udana, bo aktor w opisie już deklaruje, że nie była to ich ostatnia wizyta w tym miejscu.


Marcin Mroczek na Zanzibarze

Marcin Mroczek na Zanzibarze

Marcin Mroczek na Zanzibarze

Marcin Mroczek na Zanzibarze

Marcin Mroczek na Zanzibarze

Marcin Mroczek na Zanzibarze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×