Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Marcin Mroczek promuje szczęśliwe ojcostwo! Pokazuje przeurocze zdjęcia z synkiem

Marcin Mroczek syn


Marcin Mroczek promuje szczęśliwe ojcostwo!

Marcin Mroczek jest znany głównie z roli Piotra Zduńskiego w popularnym serialu „M jak miłość”, w którym gra od 2000 roku wraz ze swoim bratem bliźniakiem, Rafałem. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem. Ponad rok temu urodził mu się syn Ignacy. Wkrótce Marcin ponownie zostanie ojcem, bowiem jego ukochana, Marlena Muranowicz, jest w ciąży.

Aktor na swoim profilu na Instagramie zamieścił kolejne już zdjęcie ze swoim synkiem. Marcin promuje szczęśliwe ojcostwo, ciesząc się nim każdego dnia:

Znowu czuję się jak dziecko…Uśmiecham się bez powodu. Nie martwię się jutrem, tylko cieszę każdą chwilą. Jestem obok niego by czuł się bezpiecznie i mógł odkrywać świat. Kiedy upadnie podnoszą go i biegniemy dalej. Jestem dumny z pierwszego zęba, kroku, słowa, a jeszcze wiele przede mną.
Dobry tata- to znaczy jaki? Podzielcie się swoimi przemyśleniami… #licząsiępierwszechwile#bycojcem#fajnytata#pierwsze1000dni#Pampers#Unicef#wspólniedbamyobobasy#fajniezejestes❤

Internauci odpowiadają:

Dobry Tata to ten który ma czas dla swoich dzieci ?

Dobry tata zawsze nas obroni i będzie zawsze obok

Taki, który po prostu jest ? zaangażowany w życie dziecka ☺

Fajnie, że aktor tak demonstracyjnie pokazuje, ile radości można czerpać z ojcostwa!

Marcin Mroczek z synem

Marcin Mroczek z synem

Marcin Mroczek - Wielki Test o Podatkach TVP 2017

Marcin Mroczek 

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 1


ass | 15 czerwca 2017, 12:16

No no ciekawe jak szybko Marlena wróci do formy? 😀 teraz w sumie jest tyle możliwoście, dieta, można wsperać się naturalnymi iqacai i pelno wszędzie siłowni i klubów fitness wiec można szybko to zrobic. oczywiście o ile się chce.


Dodaj komentarz
×