Marcin Mroczek świętuje 6. urodziny syna. Z tej okazji Ignaś przeszedł metamorfozę. Fryzjer musiał nieźle się napracować

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek obchodzi dzisiaj wyjątkowy dzień. Jego starszy syn skończył 6 lat. Z tej okazji dumny tata zabrał chłopca do fryzjera. Pochwalił się zdjęciem jego nowej fryzury. 

Marcin Mroczek karierę w show-biznesie zaczął jako nastolatek. Po raz pierwszy na ekranie pojawił się w serialu M jak Miłość. Tam już od ponad dwóch dekad wciela się w postać Piotrka Zduńskiego. Na ekranie towarzyszy mu żona Kinga, a w tej roli oglądamy Katarzynę Cichopek. Aktor w telenoweli gra razem ze swoim bratem bliźniakiem Rafałem. Oprócz tego, że doskonale radzi sobie przed kamerami jest także zdolnym tancerzem.

Gwiazdor kultowej telenoweli wystąpił u boku Edyty Herbuś  w programie Taniec z Gwiazdami. W 2008 roku ta sama para poleciała do Glasgow, gdzie reprezentowali Polskę w 2. Konkursu Tańca Eurowizji. Udało im się sięgnąć po najwyższą nagrodę. Przez lata obecności w show-biznesie zaskarbił sobie sympatię fanów. Chętnie podglądają oni jego profil na Instagramie. Właśnie pochwalił on się tam niespodzianką, którą sprawił sobie jego syn z okazji 6. urodzin.

Syn Marcina Mroczka skończył 6 lat. Dumny tata pokazał jego zdjęcie

Marcin Mroczek oprócz kariery w show-biznesie może się także pochwalić bardzo udanym życiem prywatnym. W 2013 roku poślubił śliczną modelkę Marlenę Muranowicz. Para doczekała się już dwóch synów. Wspólnie wychowują Ignacego, który urodził się w 2016 roku i Kacpra, który przyszedł na świat w następnym roku.

Gwiazdor serialu M jak Miłość należy do tych znanych osób, które są niezwykle aktywne na Instagramie. Nie ma on też problemu z tym, by ujawniać w sieci wizerunek swoich pociech. Jego synowie często pojawiają się na zamieszczanych przez niego postach. Ostatnio rodzina spędziła urlop na Zanzibarze. Wyjechali pod koniec zeszłego roku i była to już ich kolejna wizyta w tym rajskim zakątku.

Po powrocie z Tanzanii aktor ma wielki powód do świętowania. Jego starszy syn właśnie obchodzi 6. urodziny. Z tej okazji dumny tata zabrał Ignacego do fryzjera. Chłopiec zafundował sobie fryzurę, nad którą fryzjer musiał się nieźle napracować. Boki jego głowy zgolił na krótko, pozostawiając dłuższą górę. Tuż nad uchem wykonał też fantazyjny wzorek w kształcie błyskawicy.

Trzeba przyznać, że chłopiec wygląda stylowo. Ignacemu życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.


Marcin Mroczek - fryzura syna Ignacego

Marcin Mroczek - fryzura syna Ignacego

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz

Marcin Mroczek ma lody Ekipa

Marcin Mroczek ma lody Ekipa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×