Marcin Mroczek kupił nowy dom. Ile za niego zapłacił? Astronomiczna kwota zwala z nóg, ale takie luksusy są jej warte

Marcin Mroczek kupił drugi dom. Ile za niego zapłacił?

Marcin Mroczek kupił drugi dom. Ile za niego zapłacił?

Marcin Mroczek zakupił nowy dom. Cena? Dosłownie zwala z nóg. Zamieścił pierwsze zdjęcia wykonane we wnętrzu lokum. Robią wrażenie.

Marcin Mroczek zaczynał karierę artystyczną jako tancerz. W 2000 roku trafił na plan M jak miłośćOd tego czasu wciela się w serialu w postać Piotra Zduńskiego. W produkcji gra też jego brat-bliźniak, Rafał. W kolejnych latach aktor dał też pokaz swojego talentu w produkcjach, takich jak: Stara baśń, Dancing for you oraz Raz, jeszcze raz.

Aktor jest znany z konserwatywnych i chrześcijańskich poglądów. Wiele razy wraca myślami do swojego nawrócenia. Jego słowa na ten temat znalazły się w książce Yes, we can! Powołani, by świadczyć, gdzie opisał jak ono przebiegło.

Niedziela była dniem, w którym mogłem nadrobić zaległości ze studiów, przysiąść do projektów i nauki do kolokwiów. Kościół zaczął przez to schodzić na drugi plan. I tak pomału zapominałem o tym, co jest w tym dniu najważniejsze, i coraz rzadziej uczestniczyłem w mszach świętych – wyznał w niej. I dodał: – Z czasem zaczęło mi jednak brakować czegoś więcej. Przestało mnie cieszyć to, że jestem popularny, że osiągnąłem pewien sukces. Zresztą to był tylko taki zewnętrzny sukces. W swoim wnętrzu cały czas czułem ogromną pustkę i niechęć do wszystkiego. Ciągle krytycznie się oceniałem, miałem poczucie bardzo niskiej wartości, z wszystkiego byłem niezadowolony.

Dziewięć lat temu sformalizował związek z modelką Marleną Muranowicz. Małżonkowie doczekali się dwóch synów: Ignacego Kacpra.

Chłopcy mogą wychowywać się w naprawdę godziwych warunkach, albowiem ich tata za jeden dzień pracy na planie serialu otrzymuje aż 5 tysięcy złotych! W ciągu miesiąca ma on niekiedy 10 lub nawet 12 dni roboczych. W skali roku – gra w M jak miłość i inne zobowiązania zawodowe – pozwalają mu inkasować po 700 tysięcy.

Marcin Mroczek kupił drugi dom. Ile za niego zapłacił?

Rodzina Mroczków mieszka aktualnie w luksusowym domu w Wawrze pod Warszawą. Marcin zdecydował się na inwestycję i zakupił drugą nieruchomość. Lokum jest częścią szeregowca i składa się na około 160 metrów kwadratowych.

40-latek pokazał na Instastory kilka filmów z willi. Widać na nich, że na parterze domu znajdują się salon i łazienka. Na piętrze z kolei sypialnia małżeńska, dwa osobne pokoiki dla Ignacego i Kacpra oraz łazienka. Również sporej wielkości poddasze czeka na odpowiednią adaptację.

Dom, który znajduje się teraz w stanie surowym, pomagają ogarnąć Marcinowi eksperci. Wynajęta przez niego projektantka za pomoc zgarnie około 30 tysięcy złotych. Specjalistka już wcześniej pomagała bratu bohatera tekstu, Rafałowi.

Opłacanie jej usług nie jest dla aktora największym wyzwaniem. Jak podaje serwis Super Expressu, za samo kupno mieszkania musiał on zapłacić aż milion złotych, a realizacja całej inwestycji może go kosztować łącznie ok. 1,5 miliona.

Zdjęcia z wnętrza nowego nabytku Mroczków zobaczycie w galerii.


Marcin Mroczek kupił drugi dom

Marcin Mroczek kupił drugi dom

Marcin Mroczek kupił drugi dom

Marcin Mroczek kupił drugi dom

Marcin Mroczek kupił drugi dom

Marcin Mroczek kupił drugi dom

Komentarze

 • Gość pisze:

  miloin zloty to pryszcz , niedawno przeczytałam ze znany polityk sprzedał dom za 65 milionów , zastanawiam się , jaki to musi być dom i kto mógł go kupić , może Lewandowscy ?

 • Gość pisze:

  Wawer nie jest pod Warszawą a jest dzielnicą Warszawy!

 • Gość pisze:

  Zdrowia bogaci to mają źycie a najwaźniejsza jest rodzina ale my nie chcemy teź moge podokaźywać ofermie oźeń się ze swoją jak zostałes ministrem przecieź w szkole nawet do 2 nie umiałeś liczyć kak..lo czyni cuda jakośc przede wszystkim kupując pieska kotka murzynka sprawdz ząbki all habib ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Źenada a nie aktor.Wyjątkowo prymitywny osobnik

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×