Gwiazdy również oszalały na punkcie lodów Ekipy. Marcin Mroczek z synami już zrobili sobie zapasy nieosiągalnego przysmaku

Marcin Mroczek lody ekipa

Marcin Mroczek lody ekipa

Marcin Mroczek kupił lody Ekipy. Aktor pochwalił się wspólnymi zdjęciami, na których zajada przysmak razem ze swoimi synami. Internauci chcą dowiedzieć się, gdzie udało mu się kupić nieosiągalny przysmak. 

Od kilku dni w sklepach trwa prawdziwe szaleństwo. Odkąd najpopularniejszy youtuber w Polsce, czyli Friz wypuścił na rynek autorską markę lodów, fani dosłownie oszaleli na ich punkcie. Karol Wiśniewski to 25-latek, który dzięki nagrywaniu filmików i wrzucaniu ich do sieci, nie tylko zdobył popularność, ale także w młodym wieku dorobił się pokaźnego majątku. Razem z nim w publikacjach, które udostępnia, występują jego przyjaciele. Cała grupa nazywa siebie Ekipą. Młodzi celebryci zamieszkali razem w pięknej willi i to właśnie tam powstają ich kolejne hity.

Ostatnio zdecydowali się oni na współpracę z marką Koral. Znany producent lodów i youtuberzy połączyli siły, by tuż przed wakacjami wypuścić na rynek nowe lody. Orzeźwiający przysmak trafił do sklepów w marcu i wtedy stało się coś niesamowitego. Fani Friza natychmiast ruszyli na zakupy, a lody pod nazwą Ekipa wyprzedały się dosłownie w kilka chwil. Firma Koral szybko zadecydowała o tym, by otworzyć kolejną linię produkcyjną.

Zamówienia napływają lawinowo z całej Polski, zarówno ze strony sieci handlowych, jak i niezależnych punktów sprzedaży. Lody Ekipy sprzedają się co najmniej 300 procent lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-letniej historii tej firmy. Nieprawdopodobny popyt skłonił nas do uruchomienia dodatkowej linii produkcyjnej, która pozwoli wytwarzać ok. 1 mln sztuk lodów na dobę – mówił Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu w firmie Koral.

Marcin Mroczek chwali się lodami Ekipy

Lody Ekipy w ciągu kilku dni stały się nie tylko najbardziej pożądanym, ale także niedostępnym towarem. W sklepach znikały z lodówek w ciągu kilku minut. Do sieci zaczęły trafiać nawet krótkie nagrania pokazujące, jak klienci walczą o unikatowe na tę chwilę smakołyki. Okazuje się, że jednym ze szczęśliwców, któremu udało się kupić lody promowane przez Friza, jest Marcin Mroczek. Gwiazdor z dwoma synami pochwalił się w sieci zdjęciami zakupu.

Prawdziwa ekipa zdobyła #lodyekipy. Próbowaliście już. Cytrynowy czy malinowy?

Fani od razu zaczęli dopytywać, gdzie Marcinowi udało się kupić ten nieosiągalny towar, nie ukrywają też, że nieco mu zazdroszczą.

 • Gdzie się udało dostać?
 • Zazdro.
 • Skąd je masz?
 • Gdzie je kupiłeś?

Marcin, jak na razie nie zdradził, gdzie udało mu się kupić kilka lodów. Zapewne gdyby ujawnił miejsce, sklep czekałoby prawdziwe oblężenie klientów.


Marcin Mroczek z synami

Marcin Mroczek z synami

Marcin Mroczek ma lody Ekipa

Marcin Mroczek ma lody Ekipa

Co jest w składzie lodów Ekipy?

Co jest w składzie lodów Ekipy?

Komentarze

 • Gość w dom pisze:

  Debilizm dzisiejszych czasów sięgnął kosmosu.

 • Wyrażająca swoje zdanie. pisze:

  Czy ludziom już odbiło? Zwykłe lody i w dodatku wodne. Z tego powodu nabijać innym kasę , zwłaszcza takim, którzy przekazują młodym, by w życiu nic nie robić pożytecznego a tylko dobrze się ustawić dzięki głupocie i naiwności innych ludzi , i dzięki temu dobrze żyć. Gratuluję. Dojdzie do tego, że będziemy mieli np. pseudo lekarzy , którzy nie będą potrafili wyleczyć człowieka, a będą za samą wizytę łoić ogromną kasę. Myślałam, że młodzi aktorzy będą większymi promotorami wiedzy wśród dzieci i młodzięzý. Ale najwidoczniej im samym zależy tylko na robieniu kasy więc takie pokazywanie się z papierami od zwykłych lodów , po to by tylko zaistnieć w świecie, już przestało mnie dziwić. Po prostu młodzi nie uczcie się bo strata czasu. Nagrajcie nic nie wnoszące filmiki, wypromujcie jakieś bezsensowne piosenki, to zrobicie ogromną kasę. Po co marnować czas na zdobywanie i szerzenie w świecie wiedzy przydatnej dla innych . Lepiej reklamować i promować lody , to dorobicie się kasy jak ekipa pewnych ludzi, a niektórzy aktorzy wam w tym pomogą .Pozdrawiam z duchem dzisiejszego świata, tj. szybkiego, kasiastego , żyjącego dniem dzisiejszym i wyłącznie na piedestale.

  • Anioł pisze:

   Trafione w punkt! Lepiej bym tego nie opisała, generalnie na świecie panuje dziadostwo….. Kasa i brak empatii , instagram a przy tym promowanie głupoty!!! Ludzie przebudźcie się!!!

 • Gość pisze:

  Może elixir młodości???

 • Gość pisze:

  O co chodzi z tymi lodami? Są ze złota czy jak??

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×