Marcin Miller zdecydował się na odważny zakup. Jeszcze żaden muzyk disco polo nie zafundował sobie takiego luksusu!

Marcin Miller

Marcin Miller

Marcin Miller, jak nikt inny zdaje sobie sprawę, ile czasu marnuje się na podróże. Szczególnie, gdy codziennie gra się w miejscowościach rozrzuconych po mapie Polski. Lider zespołu Boys znalazł świetne rozwiązanie! 

O tym, jaki gatunek muzyczny najbardziej lubią Polacy nie trzeba nikomu przypominać. Disco polo święci triumfy w miastach i wioskach, a muzycy robią wszystko, by odwiedzić swoich miłośników. Koncerty, na których fani mogą spotkać swoich idoli, nigdy nie wychodzą z mody. Szczególnie latem ciężko opędzić się od propozycji występów na różnego rodzaju festiwalach czy dożynkach. Szczególnie, gdy nazywasz się Marcin Miller i jesteś liderem najpopularniejszego zespołu w naszym kraju.

Zobacz: Marcin Miller po raz pierwszy komentuje informacje o swojej śmierci [WIDEO]

Godziny i noce spędzone w busie z pewnością były męczące. Artysta, który na co dzień mieszka w Elblągu potrafił zrobić kilka tysięcy kilometrów w każdy weekend! To istne szaleństwo chyba mu się znudziło. Kilka dni temu na profilu muzyka pojawiły się zdjęcia helikoptera. I można by przypuszczać, że to jednorazowy wybryk, lub pożyczona maszyna, ale helikopter jest podpisany Boys!

  • Wasz prywatny? Super! 
  • Zalatani jesteście – komentują internauci.
View this post on Instagram

No to dalej w drogę☺️

A post shared by Marcin Miller (@marcinmillerboys) on

Zobacz: Gwiazdy na imprezie w Tajskiej restauracji: Laura Samojłowicz, Marcin Miller, Izabela Trojanowska

Marcin Miller ma prywatny helikopter

Wszystko wskazuje więc na to, że lider zespołu zafundował swojej grupie wspaniałą (i pewnie bardzo kosztowną) alternatywę dla długich podróży po polskich drogach. Teraz mogą przemieszczać się z łatwością, szybkością, bez zmartwień o sytuacje na drodze. A do tego dochodzi jeszcze odrobina adrenaliny, która zwykle towarzyszy pasażerom wzbijającym się w powietrze. Ceny helikopterów używanych wahają się w przedziale: 400 tysięcy – 2 miliony złotych. Jest to więc nie lada wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Teraz czekamy tylko, aż na podobne cacko zdecyduje się Zenek Martyniuk!

Zobacz: Zenek Martyniuk znalazł genialny sposób na ujarzmienie wybryków Daniela! Będzie wspólny projekt z synem!


grupa Boys

grupa Boys

Marcin Miller

Marcin Miller

Marcin Miller – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Marcin Miller – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×