Szukaj

Marcin Miller żyje jak gwiazda światowej sławy. Pokazał swoje luksusowe życie

Marcin Miller

Marcin Miller

Zespół Boys i jego muzykę zna każdy, nawet jeśli nie jest zdeklarowanym fanem disco polo. Marcin Miller, który jest liderem grupy pochwalił się właśnie zdjęciami z trasy koncertowej w USA. Fotki robią wrażenie! 

Jesteś szalona, mówię ci. Znacie to? Marcin Miller i zespół Boys podbili serca Polaków między innymi tym utworem. Artyści pamiętają jednak o Polakach mieszkających za oceanem. Tradycją stały się już trasy koncertowe w USA. Teraz czas na kolejną.

Marcin Miller żyje jak światowa gwiazda

Muzyk chętnie chwali się zdjęciami w mediach społecznościowych i tak jest też tym razem. Dzięki umieszczanym przez niego fotkom wiemy, że panowie w samolocie raczyli się whisky, a to dopiero rozgrzewka!

Po przylocie zjedli kolację, wypili wino i poszli spać, żeby nabrać sił na to, co czeka ich na miejscu. Następnego ranka nie obyłoby się bez śniadania mistrzów, na które Miller zszedł w szlafroku. Były też spacery i lunch na plaży. Wszystkie fotki z wyjazdu znajdziecie w naszej galerii zdjęć.

View this post on Instagram

LO29 WA-MI 27.01.2020????????

A post shared by Marcin Miller (@marcinmillerboys) on

Muzycy złapali trochę promieni słonecznych i wygrzali się spacerując bulwarami. Można śmiało powiedzieć, że do tej pory włos im z głowy nie spadł. Muzycy zaaklimatyzowali się na miejscu, trochę się powygłupiali, a teraz czas na pracę. Zespół Boys wystąpi między innymi w Chicago (już w piątek 31 stycznia), a dzień później będą już w Nowym Jorku!

To będzie prawdziwa gratka dla fanów disco polo. Do grupy Boys dołączą także Piękni i Młodzi, którzy ostatnio słyną ze skandali…

Zobacz: Marcin Miller po raz pierwszy komentuje informacje o swojej śmierci [WIDEO]


Marcin Miller i zespół Boys w USA

Marcin Miller i zespół Boys w USA

Marcin Miller i zespół Boys w USA

Marcin Miller i zespół Boys w USA

Marcin Miller i zespół Boys w USA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×