Marcin z „The Voice Kids” był w „Mam talent”! Swoim głosem doprowadził Chylińską do łez. Musicie zobaczyć ten występ [WIDEO]

Agnieszka Chylińska i Marcin Maciejczak

Agnieszka Chylińska i Marcin Maciejczak

Agnieszka Chylińska była pierwszą osobą, która poczuła niesamowity talent Marcina Maciejczaka z The Voice Kids. Jego występ wzruszył ja do łez. Kiedy?

Marcin Maciejczak, chociaż ma dopiero 13 lat, bardzo poważnie myśli o karierze artystycznej. Od lat uczy się śpiewać, a od niedawna prowadzi kanał na YouTube, gdzie umieszcza nagrane przez siebie teledyski do coverów znanych i lubianych piosenek. Jakiś czas temu już próbował sił w talent show – zaśpiewał w Mam talent, gdzie wzruszył samą Agnieszkę Chylińską. Niedawno poszedł o krok dalej, zgłosił się do programu The Voice Kids, gdzie zrobił furorę.

Marcin Maciejczak kiedy wzruszył Agnieszkę Chylińską?

Podczas Przesłuchań w ciemno wykonał piosenkę Lady Gagi – I’ll Never Love Again, którą zachwycił jurorów The Voice Kids, już od pierwszych sekund występu. Kiedy skończył, pod jego adresem nie szczędzili komplementów. Dawid Kwiatkowski, do którego drużyny ostatecznie trafił, powiedział, że w jego ocenie chłopak ma sporą szansę na zwycięstwo. Internauci nie mają wątpliwości, że chłopak wygra show.

  • Odkąd zaśpiewał nie mogę przestać go słuchać. Co tu dużo mówić, jest niesamowity i będę trzymać za niego kciuki aby wygrał, a ma ogromne szanse.
  • Takie „wejście smoka” w tym programie do tej pory miało miejsce raz i nazywało się Roksana Węgiel. To dopiero początek tej edycji, ale już wygląda na to, że mamy kandydata do zwycięstwa. Jeśli będą lepsi, to będzie istny „kosmos”. Zapowiada się ciekawie…
View this post on Instagram

@kwiatkowsky i love u????

A post shared by marcin (@marcinmaciejczak) on

Okazuje się, że Marcin Maciejczak już wcześniej próbował sił w talent show. Wcześniej wziął udział w Mam talent, gdzie swoim występem doprowadził do łez Agnieszkę Chylińską.

Interpretacja utworu w jego wykonaniu wzruszyła do łez Agnieszkę Chylińską, a występ zakończył się owacją na stojąco jury i całej publiczności. 13-latek usłyszał trzy razy  „tak”, ale potem odpadł z programu.

[wp_quiz id=”452″]

Jurorzy zadecydowali wtedy, że Marcin nie trafił do odcinków półfinałowych. Nastolatek się nie poddał i kilka miesięcy później wystartował w innym muzyczny show, gdzie już jest wielkim faworytem.

Zobacz: Rusza „The Voice Kids”! Cleo doprowadzona do łez podczas występu. Płaczemy razem z nią


Marcin Maciejczak - The Voice Kids 3

Marcin Maciejczak - The Voice Kids 3

Marcin Maciejczak, The Voice Kids 3 w drużynie Dawida Kwiatkowskiego

Marcin Maciejczak, The Voice Kids 3 w drużynie Dawida Kwiatkowskiego

Marcin Maciejczak - The Voice Kids 3

Marcin Maciejczak - The Voice Kids 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×