Mąż Kasi Skrzyneckiej pokazał córeczkę i zażartował z żony. Takiej zaczepki aktorka może nie puścić płazem

Marcin Łopucki i Katarzyna Skrzynecka

Marcin Łopucki i Katarzyna Skrzynecka

Marcin Łopucki, mąż Katarzyny Skrzyneckiej, pokazał, jak wyrosła ich córka. Przy okazji zażartował z żony. Co napisał?

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki niedawno świętowali 12. rocznicę ślubu. Ceremonia odbyła się w 2009 roku. Oboje marzyli, by pobrać się w Grecji, ponieważ to dla nich wyjątkowe miejsce. On bywał tam już wielokrotnie przed poznaniem Kasi. Ona także od lat uciekała na Kretę. Potem jeździli już wspólnie.

Grecja jest naszą ucieczką, azylem, bogactwem natury, krajobrazu, imponującą perłą historii i starożytnej kultury. Uwielbiamy Greków, którzy są serdeczni, ciepli i tak jak my cenią rodzinne wartości. Oboje przepadamy też za grecką kuchnią – mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Nic dziwnego, że ich córeczka pary otrzymała greckie imiona Alikia Ilia. Tworzą razem szczęśliwą rodzinę. Na profilach internetowych małżonków nie brakuje wspólnych zdjęć. Marcina i Kasię połączyło także podobne poczucie humoru, czemu Łopucki dał wyraz w najnowszym poście, kiedy zażartował z małżonki.

Marcin Łopucki zażartował z Kasi Skrzyneckiej

Kiedy małżonkowie się poznali Marcin Łopucki był już tatą bliźniąt: Pauli i Dawida, z którymi aktorkę łączą świetne relacje. Wkrótce po ślubie, Katarzyna Skrzynecka sama została mamą. W 2011 r. na świecie pojawiła się wyczekana Alikia Ilia. Zanim marzenie pary o rodzicielstwie się spełniło, wspólnie przechodzili przez dramatyczne chwile. Długo starali się o dziecko, ale nigdy nie porzucili nadziei. W jednym z wywiadów gwiazda przyznała, że czterokrotnie zachodziła w ciążę, ale nie udawało jej się jej donosić.

Nadzieję można stracić tylko wtedy, gdy wiek kobiety jest zbyt zaawansowany. Dziś medycyna stoi na tak wysokim poziomie, że pomaga w przypadkach beznadziejnych. U mnie zabieg in vitro się nie udał, ale potem zaszłam w ciążę. Córeczka pojawiła się na świecie drogą naturalną – mówiła w Dobrym Tygodniu.

Dzisiaj Alikia ma 10 lat i wielu uważa, że jest coraz bardziej podobna do znanej mamy. Rodzice nie ukrywają jej wizerunku, więc dokładnie widać, jak wygląda dziewczynka. Dumny ojciec właśnie pochwalił się wspólnym zdjęciem z pociechą, a przy okazji zażartował z żony. Czy taką zaczepkę Kasia puści płazem?

Co roku coraz wyższa!!!!! Spacer z córeczką i żonką! Żona najładniej na tym foto wyszła!!! Prawda? – napisał.

Na kadrze próżno zobaczyć Kasię Skrzynecką. Zapewne to ona zrobiła fotkę. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że wyglądała świetnie, mimo że jej nie widać, a żarcik Marcina także ujdzie mu na sucho, bo należy do tych uroczych przekomarzań między małżonkami.


Marcin Łopucki z córką

Marcin Łopucki z córką

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Alikią

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Alikią

Katarzyna Skrzynecka - taras

Katarzyna Skrzynecka - taras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×