Szukaj

Polski wokalista miał wypadek samochodowy. Samochód nadaje się do kasacji

Marcin Kindla auto

Marcin Kindla auto

Marcin Kindla miał poważny wypadek samochodowy. Musiała interweniować straż pożarna. Przerażające zdjęcia trafiły do sieci.

Marcin Kindla jest wokalistą, autorem tekstów piosenek i producentem muzycznym. Wraz z bratem Robertem założyli grupę Kindla. Gdy zespół zawiesił działalność, artysta skupił się na karierze solowej. Pierwszy samodzielny album wydał 30 września 2011 roku. Od tego czasu nagrał jeszcze dwie kolejne płyty.

Kindla współpracuje z wieloma muzykami. Wśród nich m.in. z Piotrem Kupichą, z którym wydał piosenkę Jeszcze się spotkamy. Duet z własnym utworem znalazł się w gronie finalistów konkursu SuperPremiery w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Panowie nagrali razem jeszcze jeden przebój – Więcej, jeśli się da. Powstał on na potrzeby serialu Rodzinka.pl. Marcin jest też autorem tekstów do hitów takich artystów jak Ewa Farna, Andrzej Rybiński czy Stachursky. Na swoim koncie ma także współpracę z Haliną Mlynkovą. Pomagał jej przy piosence Zanim stracisz. 

Kolorowa prasa spekuluje, że Kindlę i byłą gwiazdę Brathanków łączy „coś więcej niż tylko przyjaźń”. Sami zainteresowani do tej pory tego nie skomentowali. Media obiegły dziś inne doniesienia na temat Marcina.

Marcin Kindla miał wypadek samochodowy. Interweniowała straż pożarna

W środę Kindla miał poważny wypadek samochodowy, o czym poinformował na Facebooku. Udostępnił drastyczne zdjęcia zrobione na miejscu zdarzenia. Wynika z nich, że luksusowy lexus, którym się poruszał, został kompletnie zniszczony. Nadaje się już tylko do kasacji.

Marcin przekazał, że na miejscu musiała interweniować straż pożarna:

Dziękuje Straży Pożarnej i Policji z Radomska za pomoc, wsparcie i cudne ogarnięcie sprawy….bez szczegółów,ale byliscie cudowni!!Radomsko Miasto !Było ciężko ale dzieki Wam. (zachowano pisownię oryginalną).

Co się stało? Okazuje się, że kierowca, który jechał tuż za artystą, wjechał w tył jego pojazdu:

A Pana,który z całym impetem wjechał mi jak w garaż…….ehhhhh,mam sporo nieletnich obserwujących wiec dla nich się powstrzymam…

Dziękuje Straży Pożarnej i Policji z Radomska za pomoc,wsparcie i cudne ogarnięcie sprawy….bez szczegółów,ale byliscie…

Posted by Marcin Krzysztof Kindla on Wednesday, November 18, 2020

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. Życzą muzykowi dużo zdrowia. Chociaż zdjęcia wyglądają bardzo drastycznie, Marcin Kindla z tego zdarzenia wyszedł bez szwanku.


Marcin Kindla miał poważy wypadek samochodowy

Marcin Kindla miał poważy wypadek samochodowy

Marcin Kindla miał poważy wypadek samochodowy

Marcin Kindla miał poważy wypadek samochodowy

Marcin Kindla miał poważy wypadek samochodowy

Marcin Kindla miał poważy wypadek samochodowy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×