Marcin Hakiel sfotografowany z partnerką w teatrze. Miało być romantycznie, a doszło do wpadki. W ostatniej chwili ratował sytuację

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel już nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochany. Tancerz miniony weekend spędził ze śliczną blondynką. Zakochani wybrali się do teatru, a tam doszło do wpadki. Co się stało?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek kilka miesięcy temu podjęli decyzję o rozstaniu. Ogłosili ją fanom w social mediach, czym spowodowali spore zamieszanie. Nikt wcześniej nie domyślał się bowiem, że przechodzą kryzys. Ich małżeństwa nie udało się uratować, a 25 sierpnia otrzymali rozwód, który był jedynie formalnością.

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy – Aldona Wleklak (agentka Cichopek) powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Teraz byli małżonkowie na nowo układają sobie życie. Jeszcze przed rozwodem zamieszkali oddzielnie, a Marcin niedawno wszedł w kolejny związek. Tancerz nie ukrywa już, że jest zakochany. Nowa znajomość z każdym kolejnym tygodniem nabiera rumieńców.

Marcin Hakiel z partnerką w teatrze. Nie obyło się bez wpadki

Eks-mąż Kasi Cichopek jeszcze przed rozwodem przyznał, że nie brakuje mu ciekawych wiadomości od kobiet i cieszy się ogromnym powodzeniem jako singiel. Miał dużo różnych propozycji spotkań.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – wyjawił w programie Miasto Kobiet.

Serce tancerza szybko zabiło dla ślicznej blondynki, z którą od jakiegoś czasu pokazuje się nie tylko na Instagramie. Ostatnio paparazzi sfotografowali ich na zakupach, a w miniony weekend postanowili wybrać się razem do teatru.

W miniony weekend Hakiel najwyraźniej stwierdził, że nie ma już dłużej ochoty na ukrywanie partnerki i zaprosił ją do teatru. Para nawet nie udawała, że nic ich nie łączy, a ich splecione dłonie mówiły wszystko – czytamy w Fakcie.

W miniony weekend Katarzyna Cichopek poleciała z dziećmi do Londynu, a jej były mąż spędzał czas w towarzystwie tajemniczej blondynki 🥰

Posted by FAKT24.pl on Sunday, October 2, 2022

Wypad zakochanych był mocno spontaniczny, przez co doszło do wpadki. Chociaż para przyszła na miejsce, trzymając się za ręce, to już w teatrze musieli się rozdzielić. Okazuje się bowiem, że nie mogli kupić biletów, by zająć miejsca obok siebie. Marcin jednak szybko się zrehabilitował i zaprosił śliczną blondynkę na kolację:

Choć przyszli razem do teatru Capitol, sztukę podziwiali jednak osobno… Okazuje się, że wyjście było bardzo spontaniczne i niestety, Marcin nie dostał miejsc obok siebie. Mimo to para z przyjemnością oglądała sztukę. Chwilową rozłąkę na widowni nadrobili później. Hakiel zaprosił przyjaciółkę do restauracji. Para raczyła się przekąskami i popijała koktajle. Widać było, że świetnie czują się w swoim towarzystwie, a tematów do rozmów im nie brakuje – informuje „Fakt”.

W ostatnim czasie tancerz coraz odważniej pokazuje swoją ukochaną nie tylko w sieci, ale widać, że nie ma zamiaru unikać publicznych wyjść i cieszy się nową miłością.


Marcin Hakiel z nową partnerką
Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Marcin Hakiel pokazał partnerkę na zdjęciu na Instagramie

Marcin Hakiel pokazał partnerkę na zdjęciu na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×