Marcin Hakiel poczuł już świąteczną atmosferę i zabrał partnerkę na jarmark. Tak tancerz spędza weekend bez dzieci

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel zrelacjonował w sieci, jak spędza niedzielę. Najwyraźniej czuje już świąteczny nastrój. Jakie zdjęcia pokazał tancerz?

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozstali się na początku tego roku. W sierpniu sąd udzielił im rozwodu. Ze względu na dobro dzieci: Adama Heleny postarali się, żeby zakończyć relację w jak najlepszych relacjach.

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy mówi – Aldona Wleklak (agentka Cichopek) przekazała Jastrząb Post.

Tancerz układa sobie aktualnie życie u boku nowej partnerki, tajemniczej Dominiki, która już zdążyła zaprzyjaźnić się z jego dziećmi, ale także zdobyć zaufanie Kasi. To podobno ona wpłynęła na Marcina, by nieco odpoczął od show-biznesu.

Dominika nie chce żadnych afer medialnych. Poprosiła Marcina, żeby nie angażował się w żadne spory i zrezygnował z ustawek z fotoreporterami – powiedział informator Plotka. I dodał: – Bardzo mu na niej zależy, więc oczywiście się z nią zgodził. Są bardzo fajną parą i nie kryją swojego szczęścia.

Jeszcze niedawno Marcin, w imieniu partnerki, deklarował, że nie będzie pokazywał jej twarzy.

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M – pisał na Instagramie.

Tymczasem coraz odważniej ja pokazuje. Co prawda nadal trzyma się zasady, żeby wizerunek Dominiki pozostał tajemnicą. W niedzielę pochwalił się nowymi zdjęciami.

Tak Marcin Hakiel spędza niedzielę

Marcin Hakiel podzielił się opieką nad dziećmi z byłą żoną. Tym razem Adam i Helena są u mamy, co widać na Instagramie Cichopek. Marcin skorzystał więc, żeby zabrać nową partnerkę na randkę. Wygląda na to, że zdecydowali się na jeden ze świątecznych jarmarków. Krasnal i kubeczki z podpisem w relacji tancerza zdradzają, że to Wrocław jest miejscem, gdzie Hakiel i Dominika delektują się atmosferą zbliżającego się Bożego Narodzenia.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcie, na którym widać wystylizowanego Hakiela, który świetnie wygląda, a uśmiech nie schodzi z jego twarzy.


Marcin Hakiel z partnerką na świątecznym jarmarku

Marcin Hakiel z partnerką na świątecznym jarmarku

Marcin Hakiel z partnerką na świątecznym jarmarku

Marcin Hakiel z partnerką na świątecznym jarmarku

Marcin Hakiel z partnerką na świątecznym jarmarku

Marcin Hakiel z partnerką na świątecznym jarmarku

Komentarze

 • Eszcze pisze:

  Tak jest. Wczesniej zarzekała się że małzenstwo to sakrament a okazało się to co się okazało. Skrzywdzila dwie rodziny a najwięcej swoje szieci. Nie mogę patrzeć na nią i re sztuczna szczękę.

  • Gość pisze:

   też mi coś…
   gdy Dominika była mężatką zafundowała sobie ciążę 👶🍼z kochankiem ! ☝️
   żeby usidlić nowego partnera!

   z drugą ciąża było podobnie😂 żeby „zaklepac” kolejną lepszą partię – mając rodzinę, 8 letnią córkę, zafundowała sobie brzuszek z kochankiem, żeby mieć pewność, że ten nowy już się nie wycofa…. i tak go wydoila przez te lata, że szczęście że facet miał skąd te PLNy brać….
   jak zaczęła okręcać szefa, to zaczęła też lepiej zarabiać i pewnie się teraz chwali, że do wszystkiego doszła sama. BZDURA TOTALNA

   każdy może się odkochać, ale w jakim stylu kończy zwiazek- to dużo o człowieku mówi
   Dominika to lafirynda w porównaniu z Kasią

 • Gość pisze:

  Łajdaczka pozuje na każdym kroku z przyklejonym uśmiechem

 • Kasia pisze:

  Życzę wszystkiego najlepszego.

  • Gość pisze:

   A karma zawsze wraca i dostanie od losu to co innym zgotowała swoją niebywałą pazernoscia na kasę, a zwłaszcza to co zrobila chorej od 2018 r. na ch. onkologiczna i nie tylko, była żonę kochasia

  • Gość pisze:

   Ale nie w taki pokoo rffiony sposób, że śliski oblech z premedytacją doprowadza po 23 latach żonę do upodlenia w chorobie i do ostateczności (nie opiekując się nią, niewstająca z łóżka gdy wymaga opieki innych), dlatego, że od 2018 żona zaczyna bardzo poważnie chorowac, a ten już kombinuje jak się jej pozbyć i to tak, żeby sama poniżona przez niego zlozyla papiery o rozwod, co oczywiście mu się udaje, że o rozwód podaje go chora żona (rozwod-I/2020), a on w tym czasie ma”czyste raczki” i sporo przed rozwodem juz rozgląda się za inna, wiosna 2019-Czar Par, do tego mężatką z dziecmi!!! A parę dni po jego rozwodzie już jako para prowadzących występują w TELEKAMERACH 5 Lutego 2020 razem z KC:)))! To chyba nie był przypadek patrząc na aktualny stan ich ROMANSU i trwało to już sporo czasu??

 • Gość pisze:

  ………….😯

  ………….. 🙉 🙉 🙉 🙉 🙉 🙉 🙉 🙉 🙉 🙉 🙉 …………..😅😅😅

 • Gość pisze:

  Dajcie spokój Hakielowi, przezył zdradę i odszedł bez opisu powodu rozwodu, jest fajnym mężczyzną i Ojcem nie robi im kuku

 • Gość pisze:

  Marcin wszystkiego najlepszego dla Was i dla dzieci! ALE miej oko na tego cichociemnego drania, bo widać, że bardzo oszukal i sponiewieral swoją chora żonę i prawdopodobnie wg tego co ona mówi równiez ich synów, dlatego pilnuj swoich dzieciaków i jego wpływu na nich! To fałszywy egoista, kłamczuch, który dla swojego wygodnictwa i dla kasy jest zdolny jak widać do wszystkiego, a twoja byla jest pod wpływem
  tego wstretnego manipulanta i mitomana chociaż sama niewiele się od niego różni!!

  • Gość pisze:

   Co za bzdety tu wypisujesz , czyżby to sama zainteresowana , daj wszystkim żyć, bo już nie da się tego słuchać , sama jesteś mitomanką .

  • Gość pisze:

   Witamy kobietę petardę w komentarzach. Pani Paulino, proszę udać się do lekarza a nie w sekcje komentarzy na portalach plotkarskich.

 • Gość pisze:

  Dziś „gwiazda Dominika ” nie pozuje do zdjęć ?😂

  • Gość pisze:

   Nie będzie konkurować z dwoma kurzymi poostakami z t v p

  • Gość pisze:

   A znasz znaczenie słowa prostak , bo chyba nie za bardzo , pewnie ty nim jesteś , dlatego każdy ci się z tym kojarzy .

  • Gość pisze:

   Za to cichodajka pozuje na każdym kroku z przyklejonym wrednym uśmiechem

  • Gość pisze:

   pewnie Franek (burmistrz) zakazał, bo za często w necie pojawia się miasto Krotoszyn i Dominika w jednym zdaniu, a to fatalna promocja 😕

 • Gość pisze:

  to raczej ona zabrała Hakiela…co za brednie

  • Gość pisze:

   Podstarzała blondi też raczej nie ma się czym „pochwalić „… kto zna ten wie ile jest warta .

  • Gość pisze:

   ile jest warta Dominika? tyle ile założy na siebie
   kurwiła się w każdym swoim związku, z pierwszym mężem, potem gdy była z ojcem pierwszej córki, potem gdy była z ojcem drugiej córki….
   a że Krotoszyn to nie Warszawa…
   tylko przed dziećmi Dominika potrafiła wybielić się z każdej afery a było wiele, biedne te córki, czy one jeszcze rozróżniają co jest prawdą a co nie?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×