Wirtualna Polska

Marcin Hakiel znów wpada w melancholijny ton. Fani zgodnie komentują

Marcin Hakiel znów wpada w melancholijny ton. Fani zgodnie komentują

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel od jakiegoś czasu znów jest singlem. Od czasu do czasu wrzuca do sieci posty, które opatruje metaforycznymi opisami. Tak właśnie jest z ostatnim jego działaniem w sieci. Jak zareagowali na to fani?

Wirtualna Polska

Marcin Hakiel rozwiódł się z Katarzyną Cichopek i od tego czasu stara się ułożyć swoje życie na nowo. Niestety, związek z Dominiką nie przetrwał próby czasu. Od czasu zerwania gwiazdor wpada czasem w bardzo melancholijny ton.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Marcin Hakiel na rozstaju dróg

Tancerz wrzucił do sieci zdjęcie, na którym widać go na parkingu podziemnym. Stoi między strzałkami, wskazującymi dwa kierunki – jedna wskazuje naprzód, druga skierowana jest w tył.

One way or another, I am gonna get there. (Ta droga czy inna – i tak zamierzam tam dotrzeć – tłum. red.) – napisał gwiazdor. Opatrzył też wpis hasztagami: #believe #roadwillleadyou #wierzmywsiebie #droganiecel

Wydaje się, że Marcin Hakiel chce skoncentrować się teraz na samym szukaniu szczęścia. Samo znalezienie go może być dla niego drugoplanowym celem. W relacji Marcin także dodał to samo zdjęcie i podpisał je: #stayfocused.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Fani wspierają Marcina Hakiela, ale czy zawsze?

Tancerz może, na szczęście, liczyć na swoich fanów, którzy wspierają go w trudnych sytuacjach. Na pewno odczuwa życzliwe myśli, kierowane w jego stronę. Pod każdym zdjęciem może bowiem znaleźć dużo dobrych życzeń.

  • Życzę Panu Marcinie żeby Pan znalazł 2 połówkę.
  • Panie Marcinie trzymam kciuki ,aby Pan dotarł do swojego szczęścia.
  • Przypomniały mi się słowa jednej piosenki” Na rozstaju dróg stoi dobry Bóg, On wskaże Ci drogę…”.
  • …..życie pisze różne scenariusze, nieraz takie że się wierzyć nie chce że to możliwe ;-/ ale co trzeba iść dalej! Ktoś kiedyś powiedział: ” nie ma drogi bez wyjścia, jak Bóg zamyka drzwi, to otwiera okno 😉 ” serdeczności Panie Marcinie – niech los rozda dobre karty!
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie oznacza to jednak, że fani są bezkrytyczni wobec swojego idola. Marcin Hakiel usłyszał ostatnio wiele niezbyt miłych słów, gdy wrzucił do sieci film, na którym przechodzi przez pasy, tańcząc z partnerką. Choć samo nagranie jest zabawne i ma radosny charakter, internauci zwrócili uwagę na kilka aspektów.

  • Mam wrażenie, że to radość na pokaz, która ma zakryć to co naprawdę w środku…
  • Mam wrażenie, że od czasu rozstania z żoną kreuje się Pan tutaj na kogoś kim nie jest… Zupełnie ta rola Panu nie idzie, takie to wszystko przerysowane i sztuczne. Życzę zdrowia i wszelkiej stabilizacji.
  • Mimo fajnego efektu jestem bardzo na nie. Na pasach należy zachować szczególną ostrożność mimo zielonego światła i promowanie innego zachowania uważam za złe. Na chodniku, w parku super, można tańczyć i zarażać pozytywną energią ludzi, ale w miejscu gdzie może być zagrożone ich życie ich zdrowie moim zdaniem nie.
  • Taniec na pasach… bez wyobraźni, dramat myślenia.
  • Masz zgodę na publikacje wizerunku osoby, która przechodzi na pasach? Wydaje mi się, że nie.
Wirtualna Polska

Choć komentarze są dość krytyczne, na pewno mogą pomóc Marcinowi przemyśleć pewne kwestie przed realizacją następnych nagrań.


Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Marcin Hakiel Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×