Marcin Hakiel w swoim żywiole! Uśmiech, odsłonięta klata i pot, a w jego towarzystwie piękne, młode panie. To działa na wyobraźnię…

Marcin Hakiel z pięknymi kobietami

Marcin Hakiel z pięknymi kobietami

Marcin Hakiel dodał nową fotkę. Szeroko uśmiechnięty zapozował w towarzystwie pięknych kobiet. Były mąż Kasi Cichopek wygląda świetnie.

Marcin Hakiel zdobył popularność dzięki małżeństwu z Kasią Cichopek. Para była razem przez piętnaście lat, ale niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Jakiś czas temu obydwoje przekazali w social mediach, że się rozstają. Przystojny tancerz początkowo nie mógł sobie z tym poradzić i nawet zapisał się na terapię. Teraz znów cieszy się życiem.

Ostatnio poleciał na tropikalne wakacje, gdzie bawił w nocnym klubie i na jachcie, a balangi zrelacjonował na Instagramie. Dodatkowo mocno zmienił swój wizerunek.  Przyszły rozwodnik dostaje przez to masę wiadomości od fanek, które składają mu różne propozycje, o czym opowiedział podczas rozmowy live z mediami i fanami:

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy.

W sobotę wieczorem Marcin dodał zdjęcie z grupą pięknych kobiet.

Marcin Hakiel pozuje z dziewczynami

Tancerz zamieścił na Instagramie fotkę, na której uśmiechnięty stał w towarzystwie kilkunastu świetnie wyglądających pań. Czyżby miał aż takie wzięcie? Niestety musimy was rozczarować, ponieważ zdjęcie zostało wykonane w jego szkole tańca.

Dzięki za warsztaty dziewczyny! – napisał w jego opisie, dodając hasztag „po10latachprzerwy”.

Fanki zasypały Marcina komentarzami. Nie obyło się bez emotikonek z serduszkami i płomieniami. Te drugie niewątpliwie odnoszą się do jego gorącego wyglądu! Tancerz zapozował w rozpiętej koszuli, eksponując umięśnioną klatę.

Co myślicie na temat obecnego wizerunku Marcina Hakiela?


Marcin Hakiel z pięknymi kobietami

Marcin Hakiel z pięknymi kobietami

Marcin Hakiel pokazał ujęcia z wakacji

Marcin Hakiel pokazał ujęcia z wakacji

Marcin Hakiel. Nowa fryzura

Marcin Hakiel. Nowa fryzura

Komentarze

 • Gość piernik 11 pisze:

  Chory człowiek. Współpracujemy Cichopek – tyle lat wytrzmala

 • Gość pisze:

  Nareszcie się uśmiecha

 • Gość pisze:

  Jeżeli uważa że to wpłynie na Kaskę to się przeliczy.Onajak ćma ciągnie do ognia .Musi zobaczyć jaki jest Kurzaj wtedy może wróci.

 • Gość job pisze:

  Wygląda na idiotę,a to co mówi i jak się zachowuje współgra z wyglądem.

 • Gość pisze:

  Człowiek jednej miny… W duszy smutek, maskowany sztucznym uśmiechem na każdym zdjęciu. Facet, musisz przepracować to rozstanie ze specjalistą. To jeszcze jakiś czas potrwa, ale będzie lepiej. Nie trzeba na siłę udawać szczęścia, to niczemu nie służy. Liczą się prawdziwe emocje, a nie te grane. Z tymi prawdziwymi trzeba sobie poradzić, ale maskowanie ich nie pomoże.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia moźna moźna i love youu i łoove yyouu kazda gwiazda disco ładn4ejsźa od byłej nawet lady in red ha ha nr1 kawa 3razy dziennie ale z mlekiem tak nie kopie ha ha a po takim numerze starej kaźdy go zna ha ha nawet rzesy pisakiem malowane wszystko moźemy nic nie musimy i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia moźna moźna i love youu i łoove yyouu kazda gwiazda disco ładn4ejsźa od byłej nawet lady in red ha ha nr1 kawa 3razy dziennie ale z mlekiem tak nie kopie a po takim numerze starej kaźdy go zna ha ha nawet rzesy pisakiem malowane wszystko moźemy nic nie musimy i to tyle

 • Jessica pisze:

  Nie znam.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×