Nowa partnerka Marcina Hakiela nie zamierzała tego tolerować! Postawiła mu ULTIMATUM. Tancerz stanął przed trudnym wyborem

Marcin Hakiel stanął przed ultimatum nowej partnerki

Marcin Hakiel stanął przed ultimatum nowej partnerki

Marcin Hakiel usłyszał ultimatum od nowej partnerki, Dominiki. Aż trudno uwierzyć, przed czym go postawiła. Posłuchaj jej?

Marcin Hakiel przed kilkoma miesiącami rozstał się z żoną, Kasią Cichopek. Sąd sfinalizował ich rozwód pod koniec sierpnia. Już wtedy tancerz stworzył związek z kolejną kobietą. Jego wybranką okazała się blondwłosa Dominika.

Para świetnie się dogaduje. To samo można powiedzieć o dzieciach Marcina, Adamie Helenie oraz córeczce z poprzedniego związku piękności. W niedawnym wywiadzie, który cytował portal wp.pl, Hakiel opowiedział o opiece nad dziećmi po rozwodzie z Kasią:

Mamy to wszystko uzgodnione, ale nie chciałbym w to wchodzić. To nasze szczegóły i nie będę o tym mówił. W mediach widać, jak się dzielimy. Da się to poukładać.

Co ciekawe, również Katarzyna polubiła Dominikę, doceniając jej spokojny charakter.

Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach – poinformowało źródło Plotka.

Dominika trzyma się z dala od show-biznesu i nawet nie pozwala Marcinowi, by ten publikował w internecie zdjęcia, na których widać jej twarz.

Marcin Hakiel stanął przed ultimatum nowej partnerki

W piątek nowe informacje na temat związku Marcina i Dominiki przekazał Plotek. Jak się okazuje, partnerka postawiła gwiazdorowi ultimatum. Zażądała, by zrezygnował z części działań typowych dla ludzi z branży, w tym angażowania się w konflikty i ustawek z paparazzi.

Dominika nie chce żadnych afer medialnych. Poprosiła Marcina, żeby nie angażował się w żadne spory i zrezygnował z ustawek z fotoreporterami – powiedział informator portalu.

Tancerz posłuchał partnerki, ponieważ bardzo ją kocha i chce się z nią dalej spotykać.

Bardzo mu na niej zależy, więc oczywiście się z nią zgodził. Są bardzo fajną parą i nie kryją swojego szczęścia – uzupełniło źródło.

Trzymamy kciuki za związek tej pary.


Marcin Hakiel nowy look

Marcin Hakiel nowy look

Marcin Hakiel z partnerką

Marcin Hakiel z partnerką

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dominika nigdy nie była dobra partnerką, a matką tylko wtedy jak było jej po drodze, albo mogła wykorzystać to pijarowo

 • Gość pisze:

  skrytykowana to została Cichopek, za to że zakochała się w innym będąc mężatką
  Dominika nagminnie zdradzala swoim partnerów, a miała ich co najmniej trzech
  może trochę faktów i przestaniecie tak idealizować ta Dominikę, przecież poza ładnymi fotkami – nic o niej wiecie
  a my z Krotoszyna wiemy, bardzo dużo wiemy

 • Gość pisze:

  ledwo Dominika postawiła warunek, że nie chce ustawek z paparazzi, a tu już news że byli w kinie tak się zastanawiam kto im to zdjęcie zrobił? 🤔
  chyba popcorn 😂
  fałsz i obluda

 • GośćHanna pisze:

  Uważam ,że jest to mądra dziewczyna.Ludzie doszukują się drugiego dna.Została już paskudnie skrytykowana.Nie wolno tak krzywdzić ludzi i wypisywać bzdury.

 • Gość pisze:

  nareszcie jakaś mądra dziewczyna , , a ludzie zawsze jakieś bzdury gadają , pierdu pierdu stary dziadku

 • Gość pisze:

  Jak widać po wielu celebrytach im mniej tego szczęścia na pokaz w mediach, tym w prawdziwym życiu związek szczęśliwszy.
  Taka prawda.

 • Gość pisze:

  Niech im się układa. Marcin już wystarczająco dostał po tyłku ta aferą. Szmaszcz dalej bije pianę, wiec to pewnie nie koniec,
  a facet znosi to z klasa.

 • Gość pisze:

  Powiem wam, że ludzie z Krotoszyna czytający ten artykuł umierają ze śmiechu. Dominika ceni spokój i unika afer? Ona jest jedną wielką chodzącą aferą. Kocha rozgłos wokół siebie i swojego życia. Uwielbia brylować i wydawać kasę facetów. Tylko jeszcze się hamuje, żeby usidlić Marcina na dobre. Tyle w temacie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×