Marcin Hakiel zrelacjonował weekend z nową partnerką. Pokazał nawet zdjęcie z kąpieli. Ależ ona ma ciało!

Marcin Hakiel pokazał partnerkę

Marcin Hakiel pokazał partnerkę

Marcin Hakiel już nie ukrywa partnerki. Pokazał jej nowe ujęcia. Szczególnie zdjęcie, na którym leży ona w jacuzzi, rozgrzeje fanów do czerwoności. 

Marcin Hakiel to tancerz, który stał się szerzej znany dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami, gdzie uczył kroków Kasię Cichopek. Ich znajomość szybko przeobraziła się z czysto zawodowej w gorący związek. Para stanęła na ślubnym kobiercu i doczekała się dwojga dzieci: Adama Heleny. Relacja między ich rodzicami dobiegła końca kilka miesięcy temu, zaś przed kilkoma tygodniami sąd formalnie zakończył małżeństwo.

Początkowo tancerz źle radził sobie z rozstaniem, jednak z czasem zaczął stawać na nogi, na co wpływ miały niewątpliwie liczne wiadomości od fanek.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – wyjawił.

Z czasem na jego drodze stanęła ta jedyna. Marcin początkowo zadeklarował, że nie będzie pokazywał nowej partnerki w sieci, lecz już wyłamał się z postanowienia. Ostatnio zapozował z nią do jednego zdjęcia i udostępnił je na Instastory. W sobotnie popołudnie zasypał internautów kolejną dawką materiałów.

Marcin Hakiel pokazał nową partnerkę. Ujęcie z jacuzzi

39-latek najpierw zamieścił film, na którym widać go w chwili, gdy zeskakuje z jachtu do wody. Na wideo widać jego ukochaną, która akurat siedzi na łódce i robi mu zdjęcia. Piękność ma długie blond włosy i jest ubrana w czarną, obcisłą kreację.

Chwilę później na profilu Marcina zagościło kolejne zdjęcie. Jego autor pokazuje na nim filiżankę, a w oddali widać jego ukochaną, która akurat relaksuje się w jacuzzi, podnosząc w górę nogę. Wszystkie ujęcia udostępnione przez idola internautów zobaczycie w galerii.

Podoba się wam nowa miłość Marcina Hakiela?


Marcin Hakiel pokazał partnerkę

Marcin Hakiel pokazał partnerkę

3Marcin Hakiel pokazał partnerkę

Marcin Hakiel pokazał partnerkę

Marcin Hakiel pokazał partnerkę w jacuzzi

Marcin Hakiel pokazał partnerkę w jacuzzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×