Marcin Hakiel świętuje Dzień Ojca i pęka z dumy. Pochwalił się prezentem od dzieci. Można się wzruszyć

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel świętuje Dzień Ojca w objęciach dzieci. Tancerz i mąż Kasi Cichopek pochwalił się prezentem, jaki dostał od dzieci. Maluchy są kreatywne.

Marcin Hakiel po 17 latach rozstał się z Kasią Cichopek. Małżonkowie swoją decyzję przekazali w oświadczeniu, które opublikowali w social mediach. Zakochani nieco zszokowali fanów tym wyznaniem, ponieważ uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Poznali się na planie Tańca z Gwiazdami, a ich miłość zrodziła się dosłownie na oczach widzów. Przez 14 lat małżeństwa doczekali się dwojga dzieci. Wspólnie wychowywali 13-letniego Adama i 8-letnią Helenkę.

Jeszcze przed rozstaniem małżonkowie mieli zgodnie podzielić się gromadzonym przez lata majątkiem, a także opieką nad pociechami. Maluchy jeden tydzień mają spędzać z mamą, a kolejny z tatą. Ten układ świetnie się u nich sprawdza, a Kasia jest wdzięczna mężowi za to, że gdy ona pracuje, on z zaangażowaniem zajmuje się ich pociechami.

Najważniejsza jest dla mnie najbliższa rodzina, moje dzieciaki, na nich się skupiam przede wszystkim, korzystam – tak jak teraz- kiedy są pod opieką swojego taty, kiedy mogę się skupić na pracy. Są w górach, bardzo się z tego cieszę, że spędzają wspólnie czas w sposób kreatywny. Ciesząc się, że fajnie spędzają czas, mam spokój w swojej głowie i mogę się skupić na pracy – zdradziła w rozmowie z Super Expressem.

Marcin Hakiel pochwalił się prezentem z okazji Dnia Ojca

Marcin jest bardzo zaangażowanym tatą i stara się, aby dzieci, będąc pod jego opieką, spędziły ten czas w ciekawy sposób. Razem gotują, jeżdżą na wycieczki i uprawiają sport. Nic więc dziwnego, że z okazji Dnia Ojca maluchy chciały okazać tacie, jak bardzo go kochają. Tancerz już od samego rana mógł liczyć na wyjątkowy prezent od Adama i Helenki.

Mąż Kasi Cichopek pochwalił się w sieci zdjęciem z przytulonymi do niego dziećmi. Z okazji jego święta wykazały się sporą kreatywnością i własnoręcznie ozdobiły dla niego czapeczkę z daszkiem. Widzimy na niej napis „Kochamy Cię Tata”. To naprawdę urocze.

Bycie tatą to najpiękniejsza przygoda jaka spotkała mnie w życiu!

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami i nie ukrywają, że są zachwyceni kreatywnością rodzeństwa. Nic dziwnego, że Marcin pochwalił się prezentem. Zapewne pęka z dumy.


Marcin Hakiel z dziećmi - Dzień Ojca 2022

Marcin Hakiel z dziećmi - Dzień Ojca 2022

Marcin Hakiel z dziećmi

Marcin Hakiel z dziećmi

Marcin Hakiel z dziećmi

Marcin Hakiel z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×