Marcinowi Hakielowi oberwało się od internauty. Fan stanął w obronie Kasi Cichopek. Tancerz bezlitośnie go zripostował

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel został zaatakowany przez internautę w jednym z komentarzy. Poszło o Kasię Cichopek. Co odpisał tancerz?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez 17 lat uchodzili za jedna z najbardziej zgodnych par w show-biznesie. Kilka tygodni temu zaskoczyli fanów i media informacją o rozstaniu. Na profilach małżonków pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym ogłosili swoją decyzję. Zaznaczyli, że nie zamierzają komentować sytuacji, ani mówić o powodach zakończenia związku.

Marcin jednak złamał się i najpierw odpowiadał na pytania fanów, a później udzielił szczerego wywiadu w programie Miasto Kobiet. Zasugerował w nim, że w życiu jego żony pojawił się inny mężczyzna, co spowodowało, że Kasia stała się ofiara niewybrednych komentarzy w sieci.

Cichopek długo milczała, trzymając się zawartej w oświadczeniu obietnicy, ale w końcu postanowiła opowiedzieć o zakończeniu małżeństwa przed kamerą Jastrząb Post.

Oczywiście, że tak. Spędziliśmy wspólnie 17 lat i chce pamiętać tylko te dobre chwile. Absolutnie nie będę komentowała, co się wydarzyło między nami. Również nie będę źle o nim mówiła z szacunku do tego, co przeżyliśmy wspólnie i z szacunku do naszych dzieci. Chciałabym, żeby wszyscy byli szczęśliwi. Wiem, że do tego potrzebny jest czas, emocje muszą opaść. Wierzę głęboko w to, że tak będzie.

Tymczasem Marcin nie przestaje publikować nowych treści. Najnowszy post sprowokował jednego z internautów do ataku. Co napisał i jak zripostował Hakiel?

Marcin Hakiel odpowiada na atak internauty

Marcin Hakiel spędza weekend z synem. Najpierw zabrał Adama na siłownię, gdzie wspólnie wyciskali siódme poty, a następnie spełnili marzenie i pojawili się na koncercie Quebonafide.

#tobyldobrykoncert #fatherandson #kolejnemarzeniespełnione – napisał zadowolony pod postem, w którym pokazał kilka zdjęć.

Pod postem Marcina, oprócz słów wsparcia i uwag, że tancerz ma smutne oczy, pojawił się też atak, w którym użytkownik sieci oskarżył tancerza, że niepotrzebnie publicznie wypowiada się na temat Katarzyny Cichopek:

Lepiej zamilcz. Co chcesz tym osiągnąć? Myślisz ze dzieci beda dumne ze tatuś pojedrza mamusie i to jeszcze publicznie? [zachowao pisownię oryginalną] – napisał jeden z internautów.

Hakiel nie zostawił komentarza bez odpowiedzi i ostro zripostował:

Dzięki za komentarz, nie musisz mnie obserwować, a ja mogę publikować u siebie co uważam za stosowne, pozdrawiam.

Marcin nie zwykł reagować na zaczepki internautów, tym bardziej zaskakuje jego reakcja. Co myślicie na ten temat?


Marcin Hakiel spędza weekend z synem

Marcin Hakiel spędza weekend z synem

Marcin Hakiel ripostuje internautę

Marcin Hakiel ripostuje internautę

Marcin Hakiel spędza weekend z synem

Marcin Hakiel spędza weekend z synem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Juz wystarczy tych bzdur..sa ważniejsze rzeczy na świecie..mało to ludzi się rozstaje

 • Gość pisze:

  Jaka Kaśka,taki Kasiek.Oboje diabła warci.Szkoda dzieci.

 • Gość pisze:

  Jestem już zmęczona tematem Cichopek & Hakiel to samo w kółko . Rozwody się zdarzają . Moi znajomi się rozstali po 30 latach , ale nie ogłaszali tego na całą Polskę

 • Gość pisze:

  Najlepiej jeszcze niech wystąpi w DDTVN ni się popłacze

 • Gość piernik pisze:

  Zaburzony spragniony atencji koleś, żona ciągnęła wszystko i była jedyna przyczyną jego „popularnosci” i tak wisi na niej… nie mialby nawet 1/10 tego co ma gdyby nie małżeństwo z nią i jeszcze bezczel robi z siebie ofiarę

 • Gość pisze:

  Bardzo dobrze zrobiła Kasia, że kopnęła go w 4 litery.

 • Rafal pisze:

  To prawda, nie ma honoru, nie zachowuje się jak mężczyzna i nie dziwię się, że Pani Kasia wreszcie odeszła z tego toksycznego związku. Nawet z miłości do swoich dzieci nie powinien się tak zachowywać. Chyba, że jest to dla niego jedyny sposób, aby też o nim pisano i mówiono, bo nie ma czym innym zabłysnąć – w przeciwieństwie do Pani Kasi.

 • Gość pisze:

  Jest słabym,bez honoru dupkiem

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×