Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Padły zaskakujące słowa o córce, ale dzięki nim wiemy, że wdała się w rodziców!

Zdjęcie (1) Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Padły zaskakujące słowa o córce, ale dzięki nim wiemy, że wdała się w rodziców!

[1/11] Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Zdjęcie (2) Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Padły zaskakujące słowa o córce, ale dzięki nim wiemy, że wdała się w rodziców!

[2/11] Marcin Hakiel i jego partnerka - wesele

Zdjęcie (3) Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Padły zaskakujące słowa o córce, ale dzięki nim wiemy, że wdała się w rodziców!

[3/11] Marcin Hakiel pokazał partnerkę

Zdjęcie (4) Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Padły zaskakujące słowa o córce, ale dzięki nim wiemy, że wdała się w rodziców!

[4/11] Marcin Hakiel pokazał partnerkę

Zdjęcie (5) Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Padły zaskakujące słowa o córce, ale dzięki nim wiemy, że wdała się w rodziców!

[5/11] Marcin Hakiel pokazał partnerkę na zdjęciu na Instagramie

Zdjęcie (6) Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Padły zaskakujące słowa o córce, ale dzięki nim wiemy, że wdała się w rodziców!

[6/11] Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z córką – pierwsze wspólne zdjęcia po ogłoszeniu rozstania

Zdjęcie (7) Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Padły zaskakujące słowa o córce, ale dzięki nim wiemy, że wdała się w rodziców!

[7/11] Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z córką – pierwsze wspólne zdjęcia po ogłoszeniu rozstania

Zdjęcie (8) Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Padły zaskakujące słowa o córce, ale dzięki nim wiemy, że wdała się w rodziców!

[8/11] Marcin Hakiel i tajemnicza blondynka

Zdjęcie (9) Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Padły zaskakujące słowa o córce, ale dzięki nim wiemy, że wdała się w rodziców!

[9/11] Marcin Hakiel pokazał zdjęcie córki i Marilyn Monroe

Zdjęcie (10) Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Padły zaskakujące słowa o córce, ale dzięki nim wiemy, że wdała się w rodziców!

[10/11] Marcin Hakiel z rodziną w Kalifornii

Zdjęcie (11) Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi. Padły zaskakujące słowa o córce, ale dzięki nim wiemy, że wdała się w rodziców!

[11/11] Marcin Hakiel z córką i jej przyjaciółką

Komentarze

×