Marcin Hakiel zafundował sobie metamorfozę. Nowa fryzura sprawia, że fanki nie będą mogły oderwać od niego wzroku

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel postawił na kolejne zmiany. Właśnie pokazał selfie w nowej fryzurze. Teraz już na pewno nie opędzi się od pięknych kobiet. Zdjęcie.

Marcin Hakiel to znany tancerz. Głośno zrobiło się o nim za sprawą związku z Kasią Cichopek. Niestety wieloletnie małżeństwo się zakończyło, a para czeka na rozwód. Początkowo Marcin mocno przeżył rozstanie. Trochę więcej odwagi dodała mu wizyta w programie Aleksandry Kwaśniewskiej, w którym wygadał się na temat kulisów rozstania z piękną aktorką.

Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się.

Tancerz od tego czasu się uaktywnił. Ostatnio poleciał na rajskie wakacje, podczas których imprezował na luksusowym jachcie i w nocnym klubie. Zdjęcia z jego wypadów zobaczycie tutaj. Dodatkowo podczas rozmowy live z fanami opowiedział o kobietach, które piszą do niego na Instagrama, składając mu różne propozycje.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy.

Teraz, gdy panie zobaczą go w nowej fryzurze, dostanie jeszcze więcej wiadomości.

Marcin Hakiel w nowej fryzurze. Jak wygląda?

Marcin pokazała na Instastory selfie, na którym zapozował z fryzjerem, prezentując efekt jego pracy. Przystojniak skrócił włosy, zwłaszcza boki, co sprawiło, że wygląda młodziej i bardziej pociągająco. Najnowsze zdjęcie zobaczycie w galerii.

Jak podoba się wam Marcin Hakiel w odświeżonym wydaniu?


Marcin Hakiel. Nowa fryzura

Marcin Hakiel. Nowa fryzura

Marcin Hakiel. Nowe zdjęcia

Marcin Hakiel. Nowe zdjęcia

Marcin Hakiel - majówka 2022

Marcin Hakiel - majówka 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×